2-kohaline diivan Louhi Low

3515512

2-kohaline diivan Louhi Low

3515512
Hind alates
962,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan meie kodus loob hubasust ja lisab head meeleolu. Kaunil ja mugaval diivanil on mõnus sõprade seltskonda nautida, perega õdusalt õhtupoolikut veeta või lihtsalt aeg maha võtta ja üks uinak teha. Diivan on ja jääb üheks lahutamatuks osaks meie igapäevaelus.

Mis oleks sinu elutoas veel parem, kui üks kvaliteetne ja vastupidav 2-kohaline diivan Louhi Low? Diivan on minimanistlik, kuid kaunis. Disainer Lea Koskineni disainitud klassikaline diivan ei jäta kedagi külmaks. Lisaks kvaliteetsele kangamaterjalile on toote juures kasutatud ka puitu. Puidust diivanijalad on silmapaistvad ja ilusad.

Louhi Low on mõeldud just sulle, sest sina isiklikult saad selle toote lõppviimistluses osaleda. Vali endale sobiv värv, mis passib hästi sinu kodusesse interjööri. Naturaalne kask, must või pruun toon – sobivas värvitoonis diivanijalad lisavad elutoale särtsu ja isikupära.

2-kohaline diivan Louhi Low mõõdud on 153x88x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Selliste mõõtudega diivan sobib väga hästi paljudesse ruumidesse, nii külaliste vastuvõtuks kui ka perega ühiseks ajaveetmiseks. Louhi Low diivan muudab ruumi kauniks! Samas tooteseerias on saadaval ka tugitool ja 3-kohaline diivan.

Диван создаёт в нашем доме ощущение уюта и добавляет хорошего настроения. На красивом и удобном диване приятно наслаждаться обществом друзей, весело проводить время вечером с семьей или просто отдохнуть и подремать. Диван является неотъемлемой частью нашей повседневной жизни.

Что еще может быть лучше в вашей гостиной, чем высококачественный, прочный 2х- местный диван Louhi Low? Диван минималистский, но красивый. Разработанный дизайнером Lea Koskineni , классический диван не оставляет никого равнодушным.  Высококачественные материалы покрытия сочетаются с древесиной. Деревянные диванные ножки красиво выделяются.

Louhi Low создан специально для вас, так как вы лично можете принимать непосредственное участие в оформлении дивана. Выберите подходящий цвет, который будет соответствовать интерьеру вашего дома. Натуральная береза, черные и коричневые тона - выберите то, что подходит именно вам и получите превосходный окончательный результат.

Размеры 2х-местного дивана Louhi Low - 153x88x88 см (ширина x глубина x высота). Диван с такими параметрами очень хорошо подходит для многих комнат, он хорош, как для приема гостей, так и для семейного отдыха. Диван Louhi Low делает комнату красивой! В одной и той же коллекции есть кресло и 3-местный диван.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted