3-kohaline diivan Louhi Low

3515522

3-kohaline diivan Louhi Low

3515522
Hind alates
1 104,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan meie kodus loob hubasust ja on igapäevaelus pidevalt kasutatav ese, milleta ei saa kuidagi läbi. Kaunilt disainitud diivanil on tore nautida sõprade seltskonda, võõrustada külalisi, veeta perega õdusalt õhtupoolikut või lihtsalt niisama puhata ja head raamatut lugeda.

Mis oleks veel parem, kui kvaliteetne ja kaunilt disainitud mahukas 3-kohaline diivan Louhi Low? Disainer Lea Koskineni disainitud klassikaline diivan ei jäta kedagi külmaks. Romantiline kangas ja klassikalised puidust diivanijalad on silmapaistvalt kaunid ja isikupärased.

3-kohaline diivan Louhi Low on mõeldud just sulle, sest sina isiklikult saad selle toote lõppviimistluses osaleda. Vali endale sobiv kangavärv, mis on kooskõlas sinu koduse interjööriga. Puidust diivanijalad – valikus on naturaalne kask, must või pruun toon. Kaunis Louhi Low diivan muudab ruumi ilmekaks!

3-kohaline diivan Louhi Low mõõdud on 193x88x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Selliste mõõtudega diivan sobib väga hästi suurematesse ruumidesse nii külaliste vastuvõtuks kui ka perega ühiseks ajaveetmiseks. Louhi Low tooteseerias on saadaval ka tugitool ja 2-kohaline diivan.

Leia Louhi Low tooteseeriast enda koju isikupärane ja kaunis diivan!

Диван создает в нашем доме уют и постоянно используется в повседневной жизни, без него нам никак не справиться. На хорошем диване, приятно проводить время с друзьями и с семьей, а так же принимать гостей, или просто расслабляться и читать хорошую книгу..

Что может быть лучше, чем качественный и красивый 3х-местный диван Louhi Low? Разработанный дизайнером Lea Koskineni, классический диван не оставит никого равнодушным. Романтичная ткань и классические деревянные ножки оригинальные и заметные.

3-местный диван Louhi Low спроектирован специально для вас, так как вы лично можете принимать непосредственное участие в формировании окончательного дизайна этого  дивана. Выберите подходящий цвет ткани, соответствующий вашему интерьеру. Деревянные ножки можно выбрать из натурального дерева, черных или коричневых оттенков. Красивый диван Louhi Low делает комнату великолепной!

Параметры 3х-местного дивана Louhi Low- 193x88x88 см (ширина x глубина x высота). Диван с такими размерами подходит для больших комнат, как для приема гостей, так и для семейного отдыха. В коллекции Louhi Low также есть кресла и 2-местный диван.

Найдите особенный и красивый диван из серии Louhi Low!


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted