Tugitool Louhi

4895505

Tugitool Louhi

4895505
Hind alates
847,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

On kaht tüüpi tugitoole – silmapaistvad aktsent mööbliesemed või puhtpraktilised istumisasemed. Seega tasub hoolikalt mõelda, mis tüüpi tugitooli soovid sina investeerida. Kui sa pole valmis kompromissiks, siis oled õiges kohas - Louhi tugitool on ajatu kombinatsioon mõlemast!

Disainer Lea Koskinen on Louhi tugitooli loomisel silmas pidanud funktsionaalsust, efektsust ja eelkõige mugavust. Hoolikalt valitud kvaliteetne ja ajatu stiiliga tugitool on väärtuslik mööbliese, mida pärandada põlvest põlve.

Tegu on tugitooliga, mis täiustab iga interjööri minimalistliku suursugususega. Kõrge seljatugi ja lai istumisalus on rõõmuks nii suurele kui väiksele. Täismees tunneb end istudes vabalt ega pea kitsikust pelgama, noor neidis saab mugavalt jalad istumise alla asetada ja käetoele nõjatudes lemmikraamatut sirvida.

Louhi kattematerjalide värvivalik on lai! Tule tutvu värvivalikuga meie esinduskaupluses või küsi pakkumist siit samast! Tugitooli jalad saad valida naturaalset kasetooni, mustad või pruunid.

Tugitooli mõõdud on 78x88x88cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Kui väärtustad stiilipuhtust ja ühtsust, siis heida pilk ka Louhi 2-kohalisele diivanile.

Kресло придаёт изюминки минималистичности каждого интерьера!


Есть два типа кресел -выделяющиеся кресла с акцентом или чисто практичные места для сидения. Итак, стоит внимательно посмотреть, на каком типе кресла вы хотите остановиться. Если вы не готовы к компромиссу, то вы в нужном месте - кресло Louho - вневременная комбинация обоих типов!

 

Дизайнер Lea Koskinen, при создании кресла Louho, искала функциональность, эффектность и, прежде всего, комфорт. Тщательно подобранное высококачественное кресло - это ценная мебель, которую можно передавать по наследству от поколения к поколению.

 

Это кресло, которое придаёт изюминки минималистичности каждого интерьера. Высокая спинка и широкое сиденье отлично подходят как для больших , так и для маленьких. Полный человек чувствует себя свободным, молодой может удобно закинуть ноги, читая свою любимую книгу.

 

Цветовая гамма Louhi широка! Приходите, чтобы увидеть выбор цвета в нашем магазине или спросите прямо сейчас! Ножки основания могут быть выбраны из натуральных оттенков берёзы, черного или коричневого.

 

Размеры кресла 78x88x88cm (Ширина x длина x Высота). Если вы цените стиль и его единство, то взгляните на 2-местный диван Louho's.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted