Laualamp Luna

7054293

Laualamp Luna

7054293
Hind
88,00 €
Alates / kuus

Teame suurepäraselt, et sobiva valgusti leidmine öökapile või diivanilauale võib osutuda ruumide sisustamisel vaat et üheks keerulisemaks ülesandeks. Soovime, et laualamp oleks ühtviisi nii praktiline kui ka kaunis ning pilkupüüdev. See laualamp Luna sobib ka kõige nõudlikumasse interjööri, kuna on kvaliteetne efektse välimusega disanvalgusti.

Sageli piisabki toas õige meeleolu loomiseks vaid sobivast valgusest. Hubases ning mahedas valguses rahuneb ka meie meel ning suudame pärast väsitavat tööpäeva paremini lõõgastuda. Interjööri kujundades tasub alati lähtuda ka esteetilisest naudingust, mida see kaunis laualamp Luna kindlasti pakub.

Unikaalse disainiga laualamp Luna on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile, aga ka elutuppa diivanilauale romantilise ning maheda valguse tekitamiseks. Luna värvitooniks on klassikaline sügavpruun. Lambi disainis on kasutatud erinevaid geomeetrilisi vorme ning viimistlusvõimalusi. Tulemuseks on julge ning loominguline laualamp, mis köidab garanteeritult kõigi pilke!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted