Mooduldiivan Magnum 3DIV

9100234

Mooduldiivan Magnum 3DIV

9100234
Hind alates
1 161,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Otsid ideaalset mooduldiivanit? Palju õnne, oled jõudnud Isku klientide ühe vaieldamatu lemmikuni! Magnum 3DIV mooduldiivan on üks meie müügihitte olnud juba mitmeid aastaid ning sel on kindel põhjus – see on diivanikomplekt, mille saab täpselt oma vajaduste järgi komplekteerida!

Mooduldiivan koosneb laiast valikust diivani- ja istmeelementidest, millest saab kombineerida väga mitmesuguseid ja isemoodi diivaneid. Nii ei pea sa mööda poode otsima, et leida oma kodu jaoks täiuslik diivan, vaid saad diivanikomplekti ise kokku panna! Otsusta ise, kas soovid parem- või vasakpoolset nurgadiivanit, kui mitmele inimesele peaks diivan istumist võimaldama, kui laiad on padjad ja käetoad, millised on jalad ning kas tegemist on luksuslikult suure või tagasihoidlikult väiksema diivanikomplektiga. Otsus on ainult sinu!

Magnum 3DIV mooduldiivan käib lihtsa ja kerge liigutusega ka voodiks lahti. Nii saad majutada küllatulnud sõpru, ämma-äia või lubada lastel aeg-ajalt diivanile magama jääda, et muuta nädalavahetus põnevamaks.

Väljatoodud “hind alates” on 3.klassi tekstiilist kattematerjalile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid!


Ищете идеальный модульный диван? Поздравляем, вы пришли к одному из самых бесспорных фаворитов наших клиентов! Модульный диван Magnum 3DIV был одним из лидеров наших продаж уже много лет, и у этого есть определенная причина - это набор диванов, который можно подобрать в соответствии с вашими потребностями!

 

Модульный диван состоит из широкого ассортимента элементов для сидения, которые можно комбинировать между собой. Таким образом, вам не нужно ходить по магазинам, чтобы найти идеальный диван для вашего дома, а вы можете собрать комплект дивана! Решите сами, хотите ли вы правый или левый угловой диван, сколько человек должны поместиться на диване, будут ли подушки и сидения широкими, каковы будут ножки, а так же будет ли диван роскошный или скромный,небольшой. Решение только ваше!

 

Модульный диван Magnum 3DIV также легко перемещается и легко превращается в кровать. Таким образом, у вас можно разместить много друзей, родственников, а так же иногда позволять детям спать на диване, чтобы сделать уик-энд более захватывающим.

 

«Цена от» выдается для материала текстильного покрытия 3-го класса. Существует много разных цветов для покрытий!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted