Tumba Magnum / 80x80 cm

9100243

Tumba Magnum / 80x80 cm

9100243
Hind alates
225,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Tumba Magnum lisab veelgi mugavust juurde teie Magnum diivanikomplektile.

Magnum 3DIV mooduldiivan on üks ISKU müügihitte olnud juba mitmeid aastaid. See ilus tumba täiustab komplekti ideaalselt. Kombineeri oma diivanikomplekt täpselt oma vajaduste järgi!

Tumba on lahe mööbliese, mis muudab diivanikomplekti tervikuks, ilusaks ja läbimõelduks. Sageli alahinnatakse tumba võlu, kuid tegelikult on see asi, mis leiab kasutust rohkem, kui esialgu võiks arvata. See on mõnus lisanüanss, muutes kodu või kontori mugavamaks, läbimõeldumaks ja kasutajasõbralikumaks. Tumbale saab istuda, ajalehti või raamatuid asetada või siis hoopis mõnusalt jalad välja sirutada. Kasuta, kuidas soovid ja vajadus on!

Tumbat võib paigutada erinevatesse ruumidesse. Loomulikult sobib see hästi elutuppa, aga sama lahedalt passib see magamistoas, kontoris või raamatukogus. Ole julge ja pane tumba hoopis vannituppa! Nii üllatad pereliikmeid ja külalisi.

Tumba mõõdud on 80x80 cm (Laius x Sügavus). Väljatoodud “hind alates” on 3.klassi tekstiilist kattematerjalile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid!

Тумба играет большую роль в интерьере!

 

Тумба Magnum добавляет еще больше комфорта вашему комплекту диванов Magnum.

Модульный диван Magnum 3DIV был одним из хитов продаж ISKU на протяжении многих лет. Эта прекрасная тумба прекрасно дополняет комплект. Скомбинируйте ваш комплект диванов, точно в соответствии с вашими потребностями!

 

Тумба - прекрасная деталь мебели, которая делает весь комплект красивым и очаровательным. Часто недооценивается значение тумбы, но на самом деле это вещь, которая приносит больше пользы, чем первоначально предполагалось. Это отличный нюанс, который делает дом или офис более комфортным, более продуманным и удобным для пользования. На тумбу можно присесть , сложить бумаги или книги или просто вытянуть ноги. Используйте, как вам нравится и нужно!

 

Тумбу можно поместить в разные комнаты. Конечно, она хорошо подходит в гостиную, но так же подойдёт и в спальню, и в офис, и в библиотеку. Будьте смелыми  и поставьте тумбу в ванной! Этим удивите членов своей семьи и гостей.

 

Размер тумбы составляет 80x80 см (ширина x длина). «Цена от» дана для материала текстильного покрытия 3-го класса. Существует много разных цветов для обивки!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted