Laelamp Memphis

34833080

Laelamp Memphis

34833080
Hind alates
228,00 €
Alates / kuus

Lihtsa disainiga laelamp Memphis sulandub perfektselt moodsasse interjööri!

Ruumi valguslahendust planeerides tuleks alati läbi mõelda, millist funktsiooni valgusti täitma peab ning milline lamp läheks kokku just sinu toa stiiliga. Hoolikalt valitud valgusti teeb iga ruumi stiilseks, huvitavaks ning säravaks. Lihtsa disainiga laelamp Memphis sobib ideaalselt heledasse ning avarasse interjööri.

60 cm diameetriga laelambil Memphis on suursugune kuppel, mis loob hubase atmosfääri nii suuremas kui väiksemas toas, olgu selleks elu-, laste- magamistuba või kabinet. Lihtsa disainiga laelamp ei ole pretensioonikas ka ülejäänud interjööri suhtes ning annab sisustamisel vabad käed.

Õigesti valitud valgusti koos sobiva valgusallikaga annab jõudu ning teeb olemise reipamaks, samal ajal kui üle- või alavalgustamine võib väsitada ning muuta meeleolu tusasemaks või närvilisemaks. Kõik interjööri osad loovad lõpuks kokku hubase terviku! Oma osa mängivad selles ka erinevad värvitoonid. Vali just oma sisekujundusega sobivas toonis lihtsa disainiga laelamp Memphis – meie valikus on skandinaavialik valge, looduslähedane pruun ning stiilne must lambikuppel.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted