Õnnitleme uue kodu puhul!

Nüüd, kus uus elamine on soetatud, on aeg need ruumid koduks muuta. Õnneks omab Isku pea sajandivanust kogemust sisustusvaldkonnas! Meie tootevaliku seast leiad kindlasti kõik vajaliku just sinu maitse järgi. Tänu suurele kangaste, värvi ja mudelite valikule saab igaüks Isku tootevalikust kõige kodusema interjööri luua. Oleme sulle abiks sisustusalastes küsimustes ja leiame parima lahenduse.

Kasutades koodi MERKO15 saad kõikidelt toodetelt -15% soodustust!

Elutoa sisustamine

Õigesti valitud mööbel sobitub ülejäänud interjööriga, lisab omapära ja on sama aegselt ka praktiline. Kõige lihtsam oleks alustada sisustamist suuremate esemete valimisega. Näiteks alustades elutoaga, võiks esmajoones just paika panna diivani ja teleri asukoha – teatavasti on need just elutoa südameks. Kellele meist ei meeldiks vabal hetkel puhata mõnusalt pehmel diivanil ja vaadata põnevusfilmi oma kallima seltsis.

Diivani valik sõltub suuresti ruumi suurusest ning pere vajadustest – kaheliikmeline noorpere saab väiksemas ruumis hakkama ilmselt ka kahe- või kolmekohalise diivaniga, suurem perekond sooviks kindlasti aga suuremat väljaulatuva osaga või hoopis nurgadiivanit. Ruumi paremaks sisustamiseks võib ühe suure diivani asemel valida ka kaks väiksemat või lisaistumiskohadeks kasutada näiteks tumbasid.

Kõige mugavamad diivanid ja tugitoolid leiad siit:

Söögitoa sisustamine

Pere on just nii tugev kui on selle traditsioonid. Üks parimaid peretraditsioone on üheskoos hommikukohvi nautimine ja õhtusöögi einestamine. Üks korralik söögilaud on soojade emotsioonide ja ühiste mälestuse loomisel keskne element!

Kahtlemata on traditsiooniline täispuidust laud kindel valik, mis püsib läbi kümnendite väärikal kohal keset söögituba. Vähe moodsama nüansi annab, valides näiteks tammepuidust laud kergelt läbikumava valge või pruuni peitsiga – tulemuseks tuntud klassika modernses põhjamaises võtmes.

Neile, kes hindavad kaasaegset stiili ja nutikaid lahendusi, võib julgelt soovitada näiteks Itaalia disainerite loodud klaasist või keraamilise lauaplaadiga laudu. Suurus ja kuju sõltub jällegi söögitoa ja pere suurusest. Tänapäeval on eriti hinnatud aga näiteks lahtikäivad lauad, mis igapäevaselt sobivad väiksemale perele, kui tähtpäevadel mahutab ka külalised kõik ühise laua taga. Juurde vali aga meelepärased ja muu interjööriga sobituvad toolid.

Stiilne söögitoamööbel:

Koodiga MERKO15 kõik tooted -15% soodsamalt!