Valge diivanilaud Milan 100 / 100x60 cm

31253007

Valge diivanilaud Milan 100 / 100x60 cm

31253007
Hind alates
314,00 €
Alates / kuus

Valge diivanilaud Milan on klassika, mis sobib sinu koju aastakümnete jooksul.

Naga tavaks, pakub ISKU kõrget materjalide ja lõppviimistluse kvaliteeti. See diivanilaud on detailideni läbi mõeldud disainiga. Klaaspind lisab muidu jõulisele ja asjalikule lauale liigendatust ja mängulisust. Klaasist pinnaga valge diivanilaud Milan on elutoa uhkuseks.

Lihtsas klassikalises stiilis elutuba on harmooniline ja kutsuv. Meeldivalt lihtne, aga siiski kaasaegne interjöör on suurepärane keskkond lõõgastumiseks. Sellises ruumis meeldib olla sinule, su perele ja ka su sõpradele. Kui lisada ka mõnusalt suur ja nägus valge diivanilaud Milan, mille ümber koguneda, oled loonud oma kodu südame.

Valge diivanilaud Milan 100 on stabiilne ja tugev. Klaaspind katab laua servast servani. Vastupidavuse tagamiseks on tootja kasutanud spetsiaalset karastatud klaasmaterjali. Hooldamisel on klaasi eeliseks see, et kuna see tugev materjal ei ime kunagi plekke endasse, on teda alati võimalik puhastada.

Karastatud klaasist lauaplaadiga diivanilaua Milan 100 pind on ristkülikukujuline. Laua mõõdud on 100x60 cm (laius x sügavus). Värvivalikus on saadaval kauni valge raami ja kirka karastatud klaasiga laud. Ülaltoodud hind kehtib valget värvi lauale.

Белый журнальный столик Milan - это классика, которая будетподходить для вашему дому на протяжении десятилетий.

 

По традиции, ISKU предлагает высококачественные материалы и отделки. Этот столик спроектирован до мельчайших деталей. Стеклянная панель добавляет столу и игривую нотку. Стеклянный белый столик Milan - это гордость гостиной.

 

Простая гостиная в классическом стиле гармонична и привлекательна. Довольно простой, но в тоже время современный интерьер - отличная среда для отдыха. В такой комнате будет приятно находиться вам, а так же вашей семье и друзьям. Если вы добавите достаточно большой и красивый белый столик Milan, в ваш интерьер - то вы создате сердце своего дома, где будет приятно собираться

 

Белый столик Milan 100 устойчив и прочен. Поверхность из стекла покрывает стол от края до края. Для обеспечения долговечности производитель использовал специальное закаленное стекло. Преимущество в уходе за стеклом заключается в том, что этот материал никогда не впитывает пятна в себя и его всегда можно очистить.

 

Поверхность стеклянной столешницы Milan 100 имеет прямоугольную форму. Размеры стола составляют 100х60 см (ширина х длина). Столик доступен с красивой белой рамой и стеклянной столешницей. Вышеуказанная цена относится к белому столу.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted