Valge diivanilaud Milan 80 / 80x80 cm

31253005

Valge diivanilaud Milan 80 / 80x80 cm

31253005
Hind alates
328,00 €
Alates / kuus

Valge diivanilaud Milan on klassika, mis sobib sinu koju aastakümnete jooksul.

Naga tavaks, pakub ISKU kõrget materjalide ja lõppviimistluse kvaliteeti. See diivanilaud on detailideni läbi mõeldud disainiga. Klaaspind lisab muidu jõulisele ja asjalikule lauale liigendatust ja mängulisust. Klaasist pinnaga valge diivanilaud Milan on elutoa uhkuseks.

Lihtsas klassikalises stiilis elutuba on harmooniline ja kutsuv. Meeldivalt lihtne, aga siiski kaasaegne interjöör on suurepärane keskkond lõõgastumiseks. Sellises ruumis meeldib olla sinule, su perele ja ka su sõpradele. Kui lisada ka mõnusalt suur ja nägus valge diivanilaud Milan, mille ümber koguneda, oled loonud oma kodu südame.

Valge diivanilaud Milan 80 on stabiilne ja tugev. Klaaspind katab laua servast servani. Vastupidavuse tagamiseks on tootja kasutanud spetsiaalset karastatud klaasmaterjali. Hooldamisel on klaasi eeliseks see, et kuna see tugev materjal ei ime kunagi plekke endasse, on teda alati võimalik puhastada.

Karastatud klaasist lauaplaadiga diivanilaua Milan 80 pind on ruudukujuline. Laua mõõdud on 80x80 cm (laius x sügavus). Värvivalikus on saadaval kauni valge ja asjaliku musta raamiga lauad. Ülaltoodud hind kehtib valget värvi lauale.

Белый журнальный столик Milan - это классика, которая будетподходить для вашему дому на протяжении десятилетий.

По традиции, ISKU предлагает высококачественные материалы и отделки. Этот столик спроектирован до мельчайших деталей. Стеклянная панель добавляет столу и игривую нотку. Стеклянный белый столик Milan - это гордость гостиной.

Простая гостиная в классическом стиле гармонична и привлекательна. Довольно простой, но в тоже время современный интерьер - отличная среда для отдыха. В такой комнате будет приятно находиться вам, а так же вашей семье и друзьям. Если вы добавите достаточно большой и красивый белый столик Milan, в ваш интерьер - то вы создате сердце своего дома, где будет приятно собираться

 

Белый столик Milan 80 устойчив и прочен. Поверхность из стекла покрывает стол от края до края. Для обеспечения долговечности производитель использовал специальное закаленное стекло. Преимущество в уходе за стеклом заключается в том, что этот материал никогда не впитывает пятна в себя и его всегда можно очистить.

 

Поверхность стеклянной столешницы Milan 80 имеет квадратную форму. Размеры стола составляют 80х80 см (ширина х длина). Столик доступен с красивой белой рамой и с черной рамой. Вышеуказанная цена относится к белому столу.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted