2.5-kohaline diivan Module

MODULE

2.5-kohaline diivan Module

MODULE
Hind alates
1 143,00 €
Alates / kuus

Kas otsid mugavat diivanit, mis ei võtaks väga palju ruumi? 2,5-kohaline diivan on suurepärane täiendus sinu koju!

2,5-kohaline diivan on piisavalt suur, et mahutada mugavalt istuma sõbrad, aga on sobilik ka puhkehetkeks ja raamatu nautimiseks. Module mudeli teeb veel mugavamaks võimalus see laiast valikust enda jaoks sobivaks kombineerida ning soetada lisaks ka 2- või 3-kohalise Module diivani ja tugitooli. Nii saad sama stiili diivanit kasutada elutoas kui ka näiteks sauna eesruumis.

Muuda kodu üldmulje stiilipuhtaks. Ole pilkupüüdev igale külalisele! Lisaks istmeelementide laiale valikule on diivanile võimalik valida ka erineva kujuga käetoed ning diivanijalad. Selline valik muudab kõik sama mudeli diivanid eriliseks ja isikupäraseks. Mis võiks olla veel mugavam ja parem, kui ise oma elutoa diivan kujundada?

Tänapäeva kiires maailmas kasutavad paljud inimesed robot tolmuimejaid. Tänu Module diivanite kõrgetele diivanijalgadele saate mugavalt roboti koristama panna ning võite kindel olla, et puhtaks saab ka diivani alune, muidugi muudab see ka põranda pesemise meeldivamaks ja kiiremaks.

Hind alates antud tekstiilist kattematerjali ja sirge käetoe ning metallist diivanijalgadele.

Diivanijalgade materjaliks on võimalik valida nii puitu kui metalli. Kattematerjaliks on valikus tekstiil ning nahk.


Вы ищете удобный диван, который не занимает много места? 2,5-местный диван - отличное дополнение к вашему дому!

2,5-местный диван достаточно большой, чтобы удобно сидеть с друзьями, но также подходит для отдыха и наслаждения книгой. Модель Module делает ее еще более удобной, то, что есть возможность сочетать также двух- или трехместные модульные диваны и кресла. Таким образом, вы можете использовать диваны в одном и том же стиле, как в гостиной, так и в предбаннике.

Измените стиль вашего дома.  В дополнение к широкому ассортименту элементов сиденья, для дивана можно выбрать подлокотники различной формы и ножки. Такой вариант делает все диваны этой серии особенными. Что может быть более комфортно и лучше, чем разработанный вами самими диван для гостиной?

 

В сегодняшнем мире, многие люди используют пылесосы-роботы. Благодаря высоким ножкам  диванаModule, пылесос сможет сделать полноценную уборку, и вы можете быть уверены, что даже под диваном всё будет чисто, конечно же, это так же сделает мытьё пола более приятным и быстрым.

 

"Цена от" дана для текстильного покрытия, прямого подлокотника и металлических ножек.

 

Материалом для ножек можно выбрать дерево и металл. Материал обивки - текстиль и кожа.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted