2-kohaline mooduldiivan Module 162x85,5x88 cm

3529002

2-kohaline mooduldiivan Module 162x85,5x88 cm

3529002
Hind alates
972,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kahekohaline mooduldiivan kaunistab elutuba nii iseseisvana kui ka osana suuremast diivanite komplektist!

Elutuba on koht, kuhu pere õhtuti kokku tuleb, päevamuljeid vahetab ning koos mõnusalt aega veedab. Oma esimest kodu luues ei pruugi pere veel väga suur olla ning kahekohaline mooduldiivan on täiesti piisav. Aja jooksul võib aga tekkida vajadus suurema istumiskoha järele. Mooduldiivanite soetamine on tänu oma dünaamilisusele sisustusmaailma tõusev trend.

Diivanite puhul hinnatakse enim mugavust ning disani, tänapäeval järjest enam ka praktilisust. Module sarja diivanid on klassikalise joonega ning sobivad pea igasse eluruumi: suuremasse, väiksemasse, minimalistlikusse või detailiderohkesse. See kahekohaline mooduldiivan on ka väga praktilise tootekujundusega: tavalisest kõrgemad diivanijalad muudavad toa koristamise palju lihtsamaks!

Mooduldiivanid on suurepärane valik koju, mis on elav, aktiivne või kus lihtsalt armastatakse vaheldusrikkust. Kahekohaline mooduldiivan Module on pakkumisel kas tekstiilist või nahast kattematerjaliga ning diivanijalad on vastavalt soovile kas metallist või puidust. Valikus on ka erineva kujuga käetoed. Loo ise oma unistuste diivanikomplekt!

Mõõdud: 162x85.5x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) 

Hind alates antud tekstiilist kattematerjali ja sirge käetoe ning metallist diivanijalgadele.

Двухместный модульный диван украшает гостиную как отдельно, так и в качестве части большего комплекта диванов!

 

Гостиная - это место, где семья собирается вместе по вечерам, обмениваясь впечатлениями и веселясь вместе. При создании вашего первого домашнего интерьера, семья может быть ещё не очень большой, и двухуровневого модульного дивана вполне достаточно. Однако, с течением времени, может потребоваться большая зона отдыха. Из-за своей динамичности, приобретение модульных диванов является восходящей тенденцией в мире меблировки.

 

В случае с диванами, наряду с комфортом и практичностью, ценятся все более и более практичные решения. Диваны серии Module являются классическими и подходят практически для каждой гостиной. Это двухместный модульный диван так же очень практичен по своему дизайну,т.к. более высокие диванные ножки облегчают уборку комнаты!

 

Модульные диван - отличный выбор для дома, который наполнен энергией, активностью  или просто любит изменения. Диван Module доступен с текстильной или кожаной обивкой и ножками из металла или дерева, по желанию. Также доступны регулируемые подлокотники. Создайте свой собственный комплект диванов!

 

Размеры: 162x85.5x88 см (длина x ширина x высота)

 

Цена дана на текстильное покрытие, прямой подлокотник и металлические ножки.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted