3-kohaline mooduldiivan Module 254,5x253,5x88 cm

3529003

3-kohaline mooduldiivan Module 254,5x253,5x88 cm

3529003
Hind alates
1 285,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kolmekohaline mooduldiivan on terviklik nii iseseisvana kui ka osana suuremast diivanite komplektist!

Kodu interjööri kujundamise üks keerulisemaid etappe on õige ning mugava diivani valimine. Arvestama peab nii pere suuruse, ruumilahenduse kui ka üldise interjööriga. Oma esimest kodu luues ei pruugi pere veel väga suur olla ning kolmekohaline mooduldiivan on täiesti piisav.  Aja jooksul võib aga tekkida vajadus suurema istumiskoha järele.

Diivanite puhul hinnatakse enim mugavust ja disani, tänapäeval järjest enam ka praktilisust. Module sarja diivanid on klassikalise joonega ning sobivad nii suuremasse kui väiksemasse eluruumi. See kolmekohaline mooduldiivan on ka väga funktsionaalne: tavalisest kõrgemad diivanijalad muudavad toa koristamise palju lihtsamaks ning lisavad ruumi juurde kerget ning õhulist ilmet.

Module pakub laia valikut diivani- ja istmeelemente, mida kombineerides saad ise luua täpselt sellise diivanikomplekti, nagu soovid! Seepärast on kolmekohaline mooduldiivan suurepärane valik koju, mis on elav, aktiivne ning dünaamiline. Lisaks mööblielementide kombineerimisele on võimalus valida paljude värvitoonide ning erineva kujuga käetugede vahel. Kattematerjalide valikus on tekstiil ja nahk, diivanijalgade puhul metall ning puit.

Mõõdud: 254,5x253,5x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Hind alates antud tekstiilist kattematerjali ja sirge käetoe ning metallist diivanijalgadele.

3х местный модульный диван  - полноценено смотриться, как сам по себе, так и в комплекте!

 

При выборе дивана следует учитывать размер семьи, размер комнаты, а также общий интерьер. При создании вашего первого интерьера, семья может быть ещё не очень большой, а одного дивана вполне достаточно. Однако с течением времени может потребоваться большая зона отдыха. 3х местный модульный диван  - это первый шаг к созданию идеального комплекта диванов!

 

Комбинируя элементы диваны серии Module, вы можете создать именно тот комплект дивана, который вы хотите! Поэтому 3х местный модульный диван с двумя подушками - отличный выбор для оживленного и динамичного дома. Помимо сочетания элементов мебели, вы можете выбирать между широким спектром цветов и формы. В ассортимент покрытий входят текстиль и кожа, а ножек - металл и дерево.

 

Размеры: 254.5x253.5x88 см (ширина x глубина x высота)

 

Цена для текстильного покрытия и прямого подлокотника и металлических ножек.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted