3-kohaline mooduldiivan koos kahe padjaga 254,5x253,5x88 cm

3529009

3-kohaline mooduldiivan koos kahe padjaga 254,5x253,5x88 cm

3529009
Hind alates
1 269,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kolmekohaline mooduldiivan koos kahe padjaga on mugav ning terviklik lahendus sinu elutuppa!

Diivanit valides tuleks arvestada nii pere suuruse, ruumilahenduse kui ka üldise interjööriga. Oma esimest kodu luues ei pruugi pere veel väga suur olla ning üks diivan on täiesti piisav. Aja jooksul võib aga tekkida vajadus suurema istumiskoha järele. Module kolmekohaline mooduldiivan koos kahe padjaga on esimene samm täiusliku diivanikomplekti loomise suunas!

Module sarja diivanid on klassikalise joonega ning sobivad nii suuremaksse kui väiksemasse eluruumi. See kolmekohaline mooduldiivan on ka väga praktilise tootekujundusega: tavalisest kõrgemad diivanijalad muudavad toa koristamise palju lihtsamaks ning lisavad ruumi juurde kerget ning õhulist ilmet. I-le panevad täpi diivaniga kaasas olevad ning komplekti ideaalselt sobivad padjad.

Module diivani- ja istmeelemente sobitades saad ise luua täpselt sellise diivanikomplekti, nagu soovid! Seepärast on kolmekohaline mooduldiivan koos patjadega suurepärane valik koju, mis on elav ning dünaamiline. Lisaks mööblielementide kombineerimisele on võimalus valida paljude värvitoonide ning erineva kujuga käetugede vahel. Kattematerjalide valikus on tekstiil ja nahk, diivanijalgade puhul metall ning puit. Hoia kokku aega ning raha ja vali kolmekohaline mooduldiivan koos patjadega!

Mõõdud: 254,5x253,5x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) 

Hind alates antud tekstiilist kattematerjali ja sirge käetoe ning metallist diivanijalgadele.

3х местный модульный диван  с двумя подушками - это удобное и полное решение в вашей гостиной!

 

При выборе дивана следует учитывать размер семьи, размер комнаты, а также общий интерьер. При создании вашего первого интерьера, семья может быть ещё не очень большой, а одного дивана вполне достаточно. Однако с течением времени может потребоваться большая зона отдыха. 3х местный модульный диван  с двумя подушками - это первый шаг к созданию идеального комплекта диванов!

 

Серия диванов Module является классической и подходит как для больших, так и для небольших жилых помещений. Этот 3х местный модульный диван так же имеет очень практичный дизайн: более высокие диванные ножки делают уборку помещений намного легче, а так же добавляют легкий и воздушный вид комнате. Идеальные подушки, подходящие для I-Go, с идеально подобранными кушетками.

 

Комбинируя элементы диваны серии Module, вы можете создать именно тот комплект дивана, который вы хотите! Поэтому 3х местный модульный диван с двумя подушками - отличный выбор для оживленного и динамичного дома. Помимо сочетания элементов мебели, вы можете выбирать между широким спектром цветов и формы. В ассортимент покрытий входят текстиль и кожа, а ножек - металл и дерево. Экономьте время и деньги и выбирайте 3х местный модульный диван с подушками!

 

Размеры: 254.5x253.5x88 см (ширина x глубина x высота)

 

Цена для текстильного покрытия и прямого подлокотника и металлических ножек.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted