Tumba Module

3529015

Tumba Module

3529015
Hind alates
286,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Moodultugitoolid ja –diivanid on põhjusega paljude klientide lemmikud. Tegu on universaalsete mööbliesemetega, mis annavad lõputu kombineerimisvabaduse vastavalt vajadusele! Kui otsid ideaalset tumbat komplekti täiustamiseks, siis on Module tumba ainuõige valik!

Module tumba on stiililt üliminimalistlik ja moderne, siluetilt kaunilt tahutud, muutes iga ruumi esinduslikuks ja väljapeetuks. Tumbal on kõrged jalad, mis lisavad välimusele kergust ja muudavad tumba alla pääsemise lihtsaks, ollesk oristamisel suureks abiliseks.

Module tumba kuulub Module diivani- ja istmeelementide valikusse. Module sari pakub võimalust kombineerida erisuguseid lahendusi diivani- ja tugitooli komplektidest nii väikesesse, kui suurde ruumi. Tänu ajatule välimusele sobituvad Module sarja mööbliesemed hästi nii kodusesse interjööri kui ka avalikku ruumi.

Module tumba jalad saad valida puidust või metallist. Kattematerjalidest on valikust tekstiil ja nahk. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, leiad kindlasti enda jaoks just õige tooni. Ilusa tumba mõõdud on 85x50 cm (Laius x Sügavus).

Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.

Модульные кресла и диваны, не без причины, являются фаворитами многих клиентов.

Это универсальные предметы мебели, которые, при необходимости, дают вам бесконечную свободу сочетания.  Если вы ищете идеальную тумбу для дополнения комплекта, то тумба Module - единственный правильный выбор!

 Модульная тумба очень инновационна и современна по стилю, она красиво украшена силуэтами, что делает каждую комнату представительной и экзотической. Высокие ножки тумбы Module добавляют легкость в общий вид и облегчают доступ к её основанию, что, в свою очередь, облегчает уборку комнаты.

 Тумба Module относится к широкому ассортименту диванов и кресел серии Module. Серия Module предлагает возможность комбинировать различные решения для диванов и кресел, как в небольших, так и в больших помещениях. Благодаря своему внешнему виду, ассортимент мебельных элементов Module хорошо вписывается как в интерьер дома, так и  в общественное пространство.

Ножки тумбы могут быть выбраны из дерева или металла. Материалом на выбор являются текстиль и кожа. Цвета покрытий очень разные, вы наверняка найдете подходящее кресло именно для вас. Размеры тумбы составляют 85x50 см (ширина x длина ).

«Цена от» дана на тумбу с текстильным покрытием. Конечная цена продукта зависит от выбора материала покрытия и ножек.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted