MÕISTLIKUD HINNAD

Umbes aasta tagasi muutsime ISKUs oma hinnakujundust ning alandasime kõikide toodete hindu kuni 40%. See oli senini suurim muutus kogu meie 25 aastase tegevusaja jooksul Eestis. Andsime sellele muutusele nimeks Mõistlikud Hinnad.
Viimase aasta jooksul on tuhanded meie kliendid võtnud selle muutuse ja ISKU uue hinnapoliitika rõõmuga vastu. Enam pole vaja oodata allahindlusi. Nüüd ongi hinnad alati õiged ja mõistlikud.

Soovime panna inimesi mõtlema oma valikutele. Alati ei ole odavaim valik mõistlik valik. Kuna mööblit ostetakse siiski pikemaks ajaks, siis on mõistlik valida mööbel, mille hind ja kvaliteet on tasakaalus. Samuti on see ka loodussõbralik ja ökoloogiline valik.

TERE TULEMAST MEIE KAUPLUSESSE TEGEMA MÕISTLIKKE OSTE!

Pärnu mnt 139F, Tallinn
Oleme avatud:
E-R: 10-19
L 10-17

 


05.10.2018

 

Allahindlustel ei rallita!

Kas oled mõelnud sellele, et kui kaupleja teeb 60-80 protsendilisi allahindlusi, siis on toodete tavahinnad kõvasti üle tegeliku kauba väärtuse? Hindadega mängimine on paljudes valdkondades tavapärane, ka mööblitööstuses.
Hooajaliste suurte sooduskampaaniate asemel otsustas ISKU langetada hindu püsivalt. Seega on kogu kaup püsivalt mõistlike hindadega ja kodu sisustamiseks ei pea enam järjekordset allahindlust ootama.
Osta, millal ise soovid, sest ISKU tooted on alati mõistlike hindadega!
Püsivalt mõistlikud hinnad ja kampaaniarallist kõrvale astumine annab võimaluse soetada ISKU’st kallimaid tooteid taskukohasemate hindadega, sisustades kodu Põhjamaise kvaliteetmööbliga.

KÕIK KAUBAD MUUTUVAD KUNI 40% SOODSAMAKS!
PÜSIVALT. NII ON JA NII JÄÄB.

Kui varasemalt võis 2000-eurone diivan olla rahakotile liiga kallis, siis nüüdsest alates on see oluliselt parema hinnaga. Tänu mõistlikele ehk reaalsetele ja mitte ülepaisutatud hindadele muutuvad kallimad ja kvaliteetsemad tooted kättesaadavamaks igale kodu või kontori sisustajale. ISKU on alati väärtustanud kvaliteetset Põhjamaist mööblit, sest selle tase on kõrge, disain ilus ja kestvus pikk.
Kvaliteetne mööbliese kestab aastakümneid!

ISKU ON MÕISTLIKE HINDADEGA!

Enam ei pea ootama järjekordset sooduskampaaniat, et vähegi taskukohase hinnaga mööblit saada. Tänu uuele müügistrateegiale on ISKU tooted nüüdsest alates kogu aeg mõistlike hindadega!

Tule vali oma kvaliteetne Põhjamaine mööbel mõistliku hinnaga välja!
Tutvu valikuga www.isku.ee ja külasta meie esinduskauplust Tallinnas, Pärnu mnt 139F.

Aitab hindadega mängimisest!