2-kohaline diivan Monaco / 158x95x65 cm

9100059-2

2-kohaline diivan Monaco / 158x95x65 cm

9100059-2
Hind alates
893,00 €
Alates / kuus

Ideaalne 2-kohaline diivan, mis vastab sinu vajadustele!

Kas sinu kodu vajab värskendust ja otsid sobivat 2-kohalist diivanit? Monaco diivan on mõeldud inimesele, kes hindab mugavust ja vastupidavust. See ilus ja kerge põhjamaises stiilis diivan mahutab istuma vähemalt kaks täiskasvanud inimest. Sellel veedetud aeg on meeldiv ja mõnus. 2-kohaline Monaco sobib ideaalselt näiteks väiksemasse elamisse.

Diivan on praktiline mööbliese ja loob koju õdusa atmosfääri. Lisaks on see mugav ja üks peamisi meelispaiku, millel niisama istuda või lesida, külalisi kostitada või koos perega aega veeta. Õigesti valitud diivan on omanäoline, praktiline ja kestab pikki aastaid.

2-kohaline Monaco diivan on 158 cm lai, sellel on 95 cm istumissügavust ja 65 cm kõrgust. Diivanil on metallist jalad, mis loovad stiili ja omapära. Saadaval on kahes erinevas värvitoonis kattematerjale: klassikalised must ja valge. Need on universaalsed värvid, mis sobituvad hästi olemasoleva mööbliga.

Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Samas tootesarjas on saadaval ka 3-kohaline Monaco diivan. Monaco tooted sobivad paljudesse suurematesse ja väiksematesse ruumidesse eraldiseisva sisustuselemendina kui ka terviklahendusena.

Идеальный 2-местный диван, который отвечает вашим потребностям!

 

Нужно ли  вашему дому обновление, и вы ищете подходящий диван на 2 человека? Диван Monaco предназначен для людей, которые ценят комфорт и прочность. Этот красивый и легкий диван в скандинавском стиле вмещает как минимум двух взрослых людей. Время, проведенное на нем, очень приятное. 2-х меснтый диван Monaco идеально подходит для небольшого дома.

Диван - практичный предмет мебели и наполняет дом счастливой атмосферой. Кроме того, это удобное и излюбленное место для всей семьи, где можно посидеть с гостями и полежать с семьёй. Правильно подобранный диван уникален, практичен и служит много лет.

 

2-местный диван Monaco длиной 158 см, шириной 95 см и высотой 65 см. Диван имеет металлические ножки, которые создают стиль и особенность. Продукты Monaco доступны в двух разных цветовых палитрах: классический черный и белый. Это универсальные цвета, которые хорошо сочетаются с существующей мебелью.

 

Цена дана для материала текстильного покрытия 3-го класса. В одной и той же линейке продуктов, так же есть 3-х местный диван Monaco. Изделия из серии Монако подходят для многих больших и малых комнат, как самостоятельные предметы интерьера и как комплексное решение.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted