3-kohaline diivan Monaco / 215x95x65 cm

9100059-3

3-kohaline diivan Monaco / 215x95x65 cm

9100059-3
Hind alates
994,00 €
Alates / kuus

Ideaalne 3-kohaline diivan sinu koju!

Kas sinu kodu vajab värskendust ja otsid sobivat 3-kohalist diivanit? Monaco diivan on mõeldud inimesele, kes hindab mugavust ja vastupidavust. See ilus diivan on põhjamaise stiiliga ja mahutab istuma vähemalt kolm täiskasvanud inimest. Monaco diivanil veedetud aeg on meeldiv ja mis peamine, väga õdus.

Diivan on praktiline mööbliese ja loob meie kodudesse õdusa atmosfääri. Lisaks on see mugav ja üks peamisi meelispaiku, millel niisama istuda või lesida, külalisi kostitada või koos perega kvaliteetaega nautida. On tore, kui sinu kodu kaunistab omanäoline ja praktiline diivan, mis kestab pikki aastaid.  

Monaco 3-kohaline diivan on 215 cm lai, 95 cm sügav ja 65 cm kõrge. Diivanil on metallist jalad, mis loovad sellele stiili ja omapära. Saadaval on kahes erinevas värvitoonis kattematerjalid: klassikalised must ja valge. Need on universaalsed värvid ja sobituvad väga hästi kõikide toonidega.  

Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Samas tootesarjas on saadaval ka väiksem 2-kohaline Monaco diivan. Paiguta 2-kohaline või 3-kohaline Monaco diivan elutuppa, söögituppa või kontorisse – need sobivad paljudesse suurematesse ja väiksematesse ruumidesse nii eraldiseisva sisustuselemendina kui ka terviklahendusena.

Идеальный 3-местный диван для вашего дома!

 

Ваш дом нуждается в обновлении и вы ищете подходящий диван на 3 человека? Диван Monaco предназначен для людей, которые ценят комфорт и прочность. Этот красивый диван выполнен в скандинавском стиле и вмещает не менее трех взрослых людей. Время, проведенное на диване Монако, приятное и главное, очень уютное.

Диван - практичная мебель, которая создает уютную атмосферу в наших домах.  Кроме того, это удобное и излюбленное место для всей семьи, где можно посидеть с гостями и полежать с семьёй. Правильно подобранный диван уникален, практичен и служит много лет.

 

3-местный диван Monaco длиной 215 см, шириной 95 см и высотой 65 см. Диван имеет металлические ножки, которые придают ему стиля и особенности. Диван доступен в двух разных цветовых покрытиях: классический черный и белый. Это универсальные цвета, которые хорошо сочетаются со всеми тонами.

 

Цена дана для материала текстильного покрытия 3-го класса. В одной и той же линейке продуктов есть также 2х местный диван. Поместите 2-местный или 3-местный диван Монако в гостиной, столовой или офисе - они вписываются во многие большие и маленькие комнаты, как самостоятельные предметы мебели, так и в качестве полного решения.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted