Laualamp Monza

34834115

Laualamp Monza

34834115
Hind alates
414,00 €
Alates / kuus

Kaunis laualamp Monza ühendab endas klassikalisuse ning isikupära!

Lauavalgustid on tänuväärsed sisustusdetailid igasse eluruumi, olgu tegemist elutoa, magamistoa, lastetoa, kabineti, koridori või hoopis kontoriga. Hoolikalt valitud laualamp aitab luua meelepärase atmosfääri ning lisab toale isikupära. Iseäranis ajatu ning ehe on see kaunis laualamp Monza.

Sageli piisab toas õige meeleolu loomiseks vaid õigest valgusest. Hubases ning mahedas valguses rahuneb ka meie meel ning suudame pärast väsitavat tööpäeva paremini lõõgastuda. Interjööri kujundades tasub alati lähtuda ka esteetilisest naudingust, mida see kaunis laualamp Monza kahtlemata pakub. Keraamilise jalaosaga lauavalgusti püüab pilku igas ruumis.

Klassikalist ning isikupärast joont ühendav laualamp on suursuguste mõõtudega: lambi kõrgus on 114 cm ning kupli läbimõõt 35 cm. Vali, kas sinu kodu interjööriga sobib paremini naturaalne valge või modernsem must valgusti. Olenemata värvitoonist võid aga kindel olla, et see kaunis laualamp saab sinu toas silmapaistvaks ning praktiliseks aksessuaariks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted