Lauad Move

2545

Lauad Move

2545
Alates / kuus

Muuda oma kontoriruumid kaasaegseks mitmeotstarbeliste ja nutika konstruktsiooniga sisustusesemetega. Lauad on kontoris igapäevased töövahendid, mille puhul on oluline, et tegu oleks kvaliteetse ja mitmekülgse sisustusesemega, seda eriti väiksemõõdulistes või avatud plaaniga kontorites. Move lauad on suurepärane täiustus igasse kontorisse!

Lauad Move on mitmeotstarbelised, kergesti teisaldatavad ja ruumi säästvad. Need lauad sobivad eriti hästi ruumidesse, kus vajatakse sisse viia kiireid muudatusi, näiteks seminariruumid, avatud plaaniga kontor ja kooliklassid. Move laudade valikus on nii klapplauad kui ka gaasivedruga reguleeritavad lauad, mis võimaldavad vajadusel need hõlpsasti ruumi ühte nurka seina äärde liigutada, et vabastada põrandapind. Lauad sobivad hästi ka nn püstijala koosolekuteks, abipinnaks ja ka koosolekulauaks.

Klapplaud Move on varustatud lukustavate ratastega. Klapplaudade kõrgus on 730 mm ning kokkulapitult 1040 mm. Viis klapplauda vajavad kokkulapitult ruumi vaid 1220 mm. Klapplaudade jalgade laiused on 1050 mm ja 1250 mm.

Gaasivedruga laud Move on ideaalne lahendus ruumidesse, kus vajatakse hõlpsasti reguleeritava kõrgusega laudu, et võimaldada ergonoomilist tööasendit, ent ilma tülikate kaabliteta. Gaasivedruga reguleeritavate laudade reguleerimisvahemik on 710 mm kuni 1120 mm. Mõlemat sorti laudade jalgade viimistlus on halli tooni.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted