Istmesein Mukula

3747

Istmesein Mukula

3747
Alates / kuus

Dekoratiivpadjad, mida saab kasutada nii seinal kui ka istmena.

Disainer Kaija Aalto disainitud kaunid dekoratiivpadjad on hinnatud ja stiilsed sisustuselemendid, millel on ka praktiline kasutusala. Võttes need seinalt maha ja asetades põrandale, saab mugava ja tõhusa istumisaluse.

Kui mõtled, kuidas kontorit dekoreerida, et see oleks stiilne, huvitav ja erineks massist, siis võivad need Kaija Aalto dekoratiivpadjad olla need õiged! Padjad on värvilised, erinevate suuruste ja kujudega ning kui need kontori seinale asetada, siis moodustavad nad tõeliselt moodsa ja urbanistliku mulje.

Padjad kinnituvad seina külge magnetiga, moodustades sedasi heli summutava efekti. Tänu magnetile on neid sealt ka kerge eemaldada. Lihtsalt tõmba ja käes su uus istumisalus ongi! Tegemist on fantaasiarohke ja pilkupüüdva, samal ajal ka praktilise sisustuselemendiga, mida tänapäeva kontorites palju vaja on. Vajad istumiskohta, võta tumba seinalt! Tahad rohkem ruumi, aseta see magnetiga seinale.

Vali välja oma kontoriga sobivad toonid ning telli istmesein.

Декоративные подушки  на стене - тренд и функциональность в одном флаконе!

 

Декоративные подушки, которые можно использовать как на стене, так и на сиденье.

 

Красивые декоративные подушки дизайнера Kaija Aalto  - это стильные декоративные предметы, которые так же имеют практическое применение. Удалив их со стены и положив на пол, вы можете получить удобную и функциональную зону для сидения.

 

Если вы думаете о том, как украсить офис, чтобы он был стильным, интересным и отличающимся от серой массы, то тогда эти декоративные подушки Kaija Aalto

 - могут быть той самой "палочкой-выручалочкой" ! Подушки красочные, с разными размерами и формами, и когда они помещаются на офисную стену, они создают действительно современное и урбанистическое впечатление.

 

Подушки прикрепляются к стене магнитом, что создает эффект подавления звука. Благодаря магниту они легко удаляются из стены. Просто потяните - и у вас в рухак окажется ваше новое "кресло" ! Это фантастический и привлекательный, но то же время, практичный элемент интерьера, который очень необходим в современных офисах. Вам нужно присесть - возьмите сиденье из стены! Хотите больше свободного места- поместите его обратно на стену .

 

Выберите свой тон для своего офиса и закажите стенку из сидений.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted