Laualamp Mush / läbipaistev

7054207

Laualamp Mush / läbipaistev

7054207
Hind
114,00 €
Alates / kuus

Palju õnne! Oled oma otsingutega jõudnud Mushini! Mushist võib saada sinu uus pereliige. Ta on otsekohesem kui keegi teine. Ta on puhas, siiras ning ülimalt lihtne. Temaga suhtlemine on läbipaistev ning tingimustevaba. Ta on skandinaavialiku disaini tippklass, mis ei edvista asjatult luksuse või glamuuriga!

Minimalistlik laualamp Mush on taani valgustitedisaini üks tuntumaid ning silmapaistvamaid näiteid! Nagu nimigi vihjab, on Mush seenekujuline – ning seen on teatavasti meil Skandinaavia maades üks arhetüüpsemaid ning ajatumaid sümboleid.

Lisaks efektsele väljanägemisele on Mush vägagi praktiline. Kuna laualamp on valmistatud klaasist, tekitab see ka suurel hulgal valgust. Kõrgusega 35 cm on efektne laualamp Mush ideaalne valgusti töö- või aknalauale. Isku tootevalikus on lisaks täiesti läbipaistvale lauavalgustile saadaval ka hallika jalaga Mush. Loo oma töölauale särtsu efektse disainvalgustiga!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted