1-kohaline / 3-kohaline diivanvoodi Muuru

3522500

1-kohaline / 3-kohaline diivanvoodi Muuru

3522500
Hind alates
2 537,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kui on olemas diivanvoodite Rolls-Royce, siis see on diivanvoodi Muuru. Just sama täiuslikult klassikaline disain, sujuv vedrustus, kvaliteetsed materjalid ja võrratu vastupidavus iseloomustavad seda diivanvoodit. Kvaliteetsed materjalid ja meistrite töö tagavad kauni välimuse ka aastate pärast. Sina ja su pere väärite ju parimat?

Soome mööblidisainer Tapani Laukkanen on loonud ajatu välimusega mööblieseme, mis sobib nii modernsesse linnakoju kui ka klassikalisse interjööri. Diivanvoodi Muuru on hõlpsasti korralikuks madratsiga voodiks muudetav. Selline mugav magamisase muudab muretuks külaliste võõrustamise, olgu nendeks lapse mängukaaslased, ootamatult saabunud sugulased või õhtu peale jäänud sõbrad.

Muuru praktiline diivanvoodi on loodud kahes laiuses - ühele või kolmele inimesele.

* 1-kohaline diivanvoodi Muuru on suurema tugitooli formaadis. Tavaolekus on selle tugitoolvoodi mõõdud 117x97x85cm (laius x sügavus x kõrgus), voodi mõõt on 80x195cm.

* 3-kohaline diivanvoodi Muuru on mõõduga 180x97x85cm (laius x sügavus x kõrgus) ja selle saab kerge vaevaga muuta mõnusalt laiaks magamisasemeks. Voodi mõõt on 140x195cm.

Diivanvoodi Muuru kattematerjalide valik on lai, igaüks leiab endale meelepärase värvitooni ja materjali. Ülaltoodud hind kehtib tekstiilist kattematerjali puhul ning ei sisalda diivanijalgu. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust – küsi julgesti pakkumist!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted