Põrandalamp Nateza

7054458

Põrandalamp Nateza

7054458
Hind
432,00 €
Alates / kuus

Väiksemate sisustusdetailide abil on imelihtne muuta oma kodu stiilseks, isikupäraseks ning mõnusaks kohaks – nii et ükski pereliige (ja tõenäoliselt ka sõbrad ega ämm-äi!) ei soovi sealt lahkuda. Valgustid on seejuures veel eriti tänuväärsed oma praktilisuse poolest: õige valgusti annab aktsendi nii toa interjöörile kui ka tagab soovitud valgustatuse.

Nateza põrandalambi puhul on tegemist unikaalse disainvalgustiga. Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

See naturaalne 170 cm kõrgune Nateza põrandalamp eristub teistest oma võluva lihtsusega. Materjalidest on lambi loomisel kasutatud kvaliteetset puitu ning peenikest metallist toru, lambivari on trendikalt heledas toonis. Lisaks põrandalambile kuulub modernsesse Nateza valgustitesarja ka samas stiilis laualamp. Tutvu kindlasti kogu meie tootevalikuga!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted