Vitriin Nauvo 90 / 2 uksega

9171060

Vitriin Nauvo 90 / 2 uksega

9171060
Hind alates
1 035,00 €
Alates / kuus

Klaasustega vitriinkapp Nauvo laseb su lemmikesemetel särada!

Moodsates hallides toonides Nauvo kollektsiooni tooted on uued liikmed ISKU tooteperes. Klaasustega vitriinkapp Nauvo on põhjamaise kvaliteediga ja kaunistab iga kaasaegset kodu. Sulle ju meeldib, kui esemed, mida armastad, on silma all – ent siiski korrektselt kapis tolmu eest varjul. 

Mõnusa kõrgusega klaasustega vitriinkapp Nauvo 90 annab sulle rohkelt pinda oma lemmikesemete eksponeerimiseks. Neljale klaasist riiulile saad asetada kas nõusid, vaase, raamatuid, fotosid või mälestusesemeid. 90 cm laiust vitriini saab kasutada koos sama seeria teiste vitriinide-kappidega või lasta tal troonida uhkelt üksinda.

Klaasustega vitriinkapp Nauvo kuulub suuremasse tooteperesse, millega sisustada terve kodu. Nagu vitriinkapp Nauvo 90, nii on ka erinevad telerialused, kapid, kummutid, vitriinid ja kirjutuslauad moodsat halli tooni ja kauni kaasaegse disainiga. Sa saad luua oma kodus rahuliku mustvalge interjööri või täiendada Nauvo seeria mööblit erksate värviaktsentidega pehme mööbli ja kodutekstiilide näol.

Vitriinkapi Nauvo 90 mõõdud on 90x45x123 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uksed avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Vitriinkapi karkass on valmistatud MDF materjalist. Jalad ja ehisdetailid on alumiiniumitooni. Klaaspindade puhul on võimalik valida kirka ja mati klaasi vahel – just nagu sinule meeldib.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted