Kapp Nauvo 45 / 1 uksega

9171004

Kapp Nauvo 45 / 1 uksega

9171004
Hind alates
299,00 €
Alates / kuus

Väike kapp Nauvo on kompaktne ja kaunistab kaasaegset kodu!

Moodsates hallides toonides Nauvo kollektsiooni tooted on uued liikmed Isku tooteperes. Väike kapp Nauvo on põhjamaise kvaliteediga ja kaunistab iga kaasaegset kodu. Lihtsa ja pretensioonitu disainiga kapp sobib öökapiks või abilauaks olles samas ka üllatavalt mahukas. Kompaktse mõõduga kapp sobib mitmeks otstarbeks, mahtudes hästi ka väiksemasse ruumi.

Kaunis ja praktiline väike kapp Nauvo annab sulle mõnusa lisapinna ja mahutab samas palju vajalikku. Kapi hele pealispind muudab kapi üldmulje modernseks ja stiilseks. Sinna saab asetada vastavalt vajadusele äratuskella ja uneraamatu, pikupüüdva lillevaasi või miks mitte suure kausi maitsvate õuntega.

Väike kapp Nauvo kuulub suuremasse tooteperesse, millega sisustada terve kodu. Nagu kapp Nauvo 45, nii on ka erinevad telerialused, kapid, kummutid, vitriinid ja kirjutuslauad moodsat halli tooni ja kauni kaasaegse disainiga. Sa saad luua oma kodus rahuliku mustvalge interjööri või täiendada Nauvo seeria mööblit erksate värviaktsentidega pehme mööbli ja kodutekstiilide näol.

Nauvo 45 mõõdud on 45x45x65 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uks avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult. Kapp on hele, moodsa halli uksega. Karkass on valmistatud MDF materjalist, jalad ja ehisdetailid on alumiiniumitooni.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted