Vitriin Nauvo 45 / 1 uksega

9171051

Vitriin Nauvo 45 / 1 uksega

9171051
Hind alates
618,00 €
Alates / kuus

Klaasuksega vitriinkapp Nauvo kaunistab kaasaegset kodu!

Moodsates hallides toonides Nauvo kollektsiooni tooted on uued liikmed ISKU tooteperes. Klaasuksega vitriinkapp Nauvo on põhjamaise kvaliteediga ja kaunistab iga kaasaegset kodu. Sulle ju meeldib, kui esemed, mida armastad, on silma all – ent siiski korrektselt kapis tolmu eest varjul. 

Mõnusa kõrgusega klaasuksega vitriinkapp Nauvo 45 annab sulle pinda oma lemmikesemete eksponeerimiseks. Neljale klaasist riiulile saad asetada kas nõusid, vaase, raamatuid, fotosid või mälestusesemeid. Kitsast vitriini saab kasutada koos sama seeria teiste vitriinide-kappidega või lahendada sellega mõne kitsama ruumiosa sisustamise küsimus.

Klaasuksega vitriinkapp Nauvo kuulub suuremasse tooteperesse, millega sisustada terve kodu. Nagu vitriinkapp Nauvo 45, nii on ka erinevad telerialused, kapid, kummutid, vitriinid ja kirjutuslauad moodsat halli tooni ja kauni kaasaegse disainiga. Sa saad luua oma kodus rahuliku mustvalge interjööri või täiendada Nauvo seeria mööblit erksate värviaktsentidega pehme mööbli ja kodutekstiilide näol.

Vitriinkapi Nauvo 45 mõõdud on 45x45x123 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uks avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult. Vitriinkapi karkass on valmistatud MDF materjalist. Jalad ja ehisdetailid on alumiiniumitooni. Klaaspindade puhul on võimalik valida kirka ja mati klaasi vahel – just nagu sinule meeldib.


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted