Sahtlitega vitriin Nauvo 45 / 1 uksega

9171041

Sahtlitega vitriin Nauvo 45 / 1 uksega

9171041
Hind alates
966,00 €
Alates / kuus

Sahtlitega vitriinkapp Nauvo on praktiline ja kaunistab kaasaegset kodu!

Moodsates hallides toonides Nauvo kollektsiooni tooted on uued liikmed Isku tooteperes. Sahtlitega vitriinkapp Nauvo on põhjamaise kvaliteediga ja kaunistab iga kaasaegset kodu. Sulle ju meeldib, kui esemed, mida armastad, on silma all – ent siiski korrektselt kapis tolmu eest varjul. Lisaks annavad vitriinikapi kolm sahtlit lisaruumi muudele tarvilikele asjadele.

Kaunis ja praktiline sahtlitega vitriinkapp Nauvo annab sulle pinda oma lemmikesemete eksponeerimiseks ja hoidmiseks. Kahele klaasist riiulile saad asetada näiteks nõusid, vaase, fotosid või mälestusesemeid. Kitsast vitriini saab kasutada koos sama seeria teiste vitriinide-kappidega või lahendada sellega mõne kitsama ruumiosa sisustamise küsimus.

Sahtlitega vitriinkapp Nauvo kuulub suuremasse tooteperesse, millega sisustada terve kodu. Nagu sahtlitega vitriin Nauvo 45, nii on ka erinevad telerialused, kapid, kummutid, vitriinid ja kirjutuslauad moodsat halli tooni ja kauni kaasaegse disainiga. Sa saad luua oma kodus rahuliku mustvalge interjööri või täiendada Nauvo seeria mööblit erksate värviaktsentidega pehme mööbli ja kodutekstiilide näol.

Sahtlitega vitriini Nauvo 45 mõõdud on 45x45x123 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult. Vitriinkapi karkass on valmistatud MDF materjalist. Jalad ja ehisdetailid on alumiiniumitooni. Klaaspindade puhul on võimalik valida kirka ja mati klaasi vahel – just nagu sinule meeldib.


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted