Puuvillavaip Negative / erinevad mõõdud

36041001

Puuvillavaip Negative / erinevad mõõdud

36041001
Hind alates
91,00 €
Alates / kuus

Lihtne puuvillavaip Negative on praktiline ja stiilne!

Skandinaavia stiilis interjöörid on viimastel aastatel vallutanud sisekujundusmaailma. Seda ka põhjusega, sest põhjamaised sisustuselemendid lisavad harmoonilisust ja stiilsust igale interjöörile. Kui soovid oma kodu kaunistada Skandinaavia disaini stiilsusega, siis lihtne puuvillavaip Negative on ideaalne alguspunkt.

Lihtne puuvillavaip Negative on välimustelt äärmiselt lihtne, andes ruumile puhta ja stiilse ilme. Laiad värvitriibud vaheldumisi kitsamate valgete triipudega on ajatu kombinatsioon, mis sobitub hästi igas stiilis interjööriga. Vaiba otstes olevad valged narmad lisavad hubasust ja kodusust.

Lihtne puuvillavaip Negative on suurepärane valik igasse eluruumi, kuivõrd see adapteerub temperatuuriga ülimalt hästi. Jahedal kivipõrandal mõjub vaip jalgeall soojana, teisalt kuumal suvepäeval mõjub vaip jahedana. Kitsamõõdulised vaibad passivad hästi magamistuppa voodi külgedele, koridori ja kööki. Suuremõõdulised puuvillavaibad on hea valik lastetuppa, kodukontorisse ja elutuppa.

Lisaks ajatule välimusele ja mõnusale tundele jalge all on lihtsat puuvillavaipa väga lihtne hooldada. Kui kloppimisest ja niiskest lapist ei piisa, siis võib vaipa julgelt pesta pesumasinas. Vaiba värviks saad valida kas beeži, musta või sinise.

Vali omale sobivas mõõdus vaip:

  • 75x150cm
  • 75x200cm
  • 75x250cm
  • 75x300cm
  • 140x200cm
  • 160x230cm
Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted