Laualamp Neve

7054123

Laualamp Neve

7054123
Hind
60,00 €
Alates / kuus

Ruumile hubasust loovad meeleoluvalgustid on trendikad hooajast hoolimata. Omanäoline ning stiilne lauavalgusti lisab särava aktsendi alati ka ruumi interjöörile tervikuna. Väiksemaid disainvalgusteid saab kasutada lisaks olemasolevatele näiteks aknalaual, riiulil, põrandal, öökapil, laual – lase vaid fantaasial lennata! Laualamp Neve on modernne lauavalgusti, mis muudab heledaks ka toa pimedamad sopid.

Mõnusasse valguslahendusse investeerimist ei tasuks kunagi alahinnata. Hubases ning mahedas valguses rahuneb ka meie meel ning suudame pärast väsitavat tööpäeva paremini lõõgastuda ning tegeleda oma lemmiktegevustega. Interjööri kujundades tasub alati lähtuda ka esteetilisest naudingust – ning seda laualamp Neve kindlasti pakub!

Modernse lauavalgusti Neve disainis on art déco hõngu: kokku saavad erinevad geomeetrilised vormid, mis moodustavad huvitava ning meeldejääva tervikpildi. Lauavalgusti kõrguseks on 52 cm – selline kõrgus on igati sobiv ka väiksemaks põrandavalgustiks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted