Laualamp Nice

34833140

Laualamp Nice

34833140
Hind alates
363,00 €
Alates / kuus

Moodne laualamp Nice tõestab, et lihtsuses peitub võlu!

Õige valgustasakaalu saavutamine eluruumis on üks tähtsamaid ning samas ka raskemaid ülesandeid, millega kodu sisustamisel kokku puutume. Mõnikord soovime mahedat, sooja ning romantilist valgust, et lõõgastuda; teinekord aga efektiivset töövalgust või neutraalset taustavalgust. Mistahes eluruumi valguslahendusele mõeldes tasuks kombineerida erinevat liiki valgusteid. Moodne laualamp Nice sobib erinevatesse ruumidesse hubase ning rahustava valguse loomiseks!

Nice'i laualambil on lihtne, ent elegantne suur kuppel. 35 cm läbimõõduga lambikuppel seisab stiilse metallist jala peal. See 55 cm kõrgune moodne laualamp on lisaks valgusallikale ka suurepärane aksessuaar, muutes ruumi interjööri modernseks, ent samas hubaseks. Lambi kuplit on võimalik valida kas trendika valge või klassikalise mustana.

Nice'i valgustitesarja kuulub lisaks laualambile ka stiilne põrandalamp. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne disainida koju nauditav terviklahendus! Moodne laualamp koos sobiva põrandalambiga pakuvad koos nii silmailu kui ka loovad koju meeldiva ning praktilise valgustuse. Lambi mõõdud on 35x55 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted