Põrandalamp Nice

34833142

Põrandalamp Nice

34833142
Hind alates
558,00 €
Alates / kuus

Moodne põrandalamp Nice loob koju õdusa meeleolu!

Kodu valguslahendusele mõeldes tasub lähtuda ökonoomsusest ning praktilisusest. Ühe ning väga ereda valgusallika asemel on mõttekam kasutada erinevaid valgusteid lähtuvalt toa vajadustest. Kas on vaja valgustada tööpinda, luua meeleoluvalgust või hoopis neutraalset taustavalgust? Mistahes eluruumi valgustusele mõeldes tasuks kombineerida erinevat liiki valgusteid. Moodne põrandalamp Nice on lihtsa disainiga meeleolulooja!

Nice'i põrandalambil on lihtne, ent elegantne 50 cm läbimõõduga lambikuppel, mis seisab stiilse metallist jala peal. 152 cm kõrgune moodne põrandalamp on lisaks valgusallikale ka suurepärane aksessuaar, muutes ruumi interjööri modernseks ning samas hubaseks. Vali, kas sinu koju sobib paremini trendika valge või salapärasema musta kupliga põrandalamp!

Nice'i valgustitesarja kuulub lisaks põrandalambile ka stiilne laualamp. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju nauditav terviklikkus! Moodne põrandalamp koos sobiva laualambiga pakuvad koos nii silmailu kui ka loovad koju meeldiva ning praktilise valguslahenduse! Lambi mõõdud on 50x152 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted