Tool Niemi

919110

Tool Niemi

919110
Hind alates
172,00 €
Alates / kuus

Meeleolukal õhtupoolikul lähedasi võõrustades maitsva toiduga söögilaua ääres ihkame, et istumisase oleks sama mugav kui heas tugitoolis. See on saavutatav kvaliteetsete ja mugavate söögitoolidega.

Söögitoolid on ideaalne moodus näitamaks trenditeadlikkust. Looduslikud materjalid ja minimalistlism on sisekujunduses üha enam hinnas ning Niemi tool ühendab need ideaalselt. Niemi tool on valmistatud naturaalsest puidust.

Tooli ilmet saab hõlpsasti muuta modernsest traditsiooniliseks. Nimelt, kui tooli istmeosal on kangast kate peal, siis jätab tool modernse ja minimalistliku mulje, kuivõrd tagumised toolijalad ja seljatugi moodustavad ühtse silueti. Kattekangast on võimalik soovi korral hõlpsasti eemaldada. Siis tõuseb esile tooli traditsiooniline pehme istmepõhjaga ilme.

Tooli puitosa saad valida kas valge, musta või naturaalse samme. Istmeosale on võimalik lisada erinevaid tekstiilkatteid – telli või mitmes erinevas värvitoonis, et vastavalt hooajale neid vahetada. Näiteks jõuluperioodiks tumepunane, suvel helgelt valged tekstiilkatted.

Принимая дома гостей за вечерним ужином, мы ожидаем, что гостиный уголок будет удобен для сидения. Это достигается с помощью высококачественных и удобных стульев.

Стулья - идеальный способ продемонстрировать тенденцию. Естественные материалы и минимализм все чаще ценятся в дизайне интерьера, а кресло Niemi прекрасно подходит под это описание. Стул Niemi выполнен из натурального дерева.

 

Внешний вид кресла можно легко изменить с современного на традиционный. А именно, если подушка сиденья выполнена из текстиля, то стул оставляет впечатление современного и минималистического, а задние ножки стула образуют единый силуэт. По желанию текстиль можно легко удалить. Тогда стул будет иметь традиционный вид.

 

Деревянная часть стула может быть либо белой, либо черной, либо естественного цвета. Вы можете добавлять различные текстильные покрытия к сиденью,  заказав в нескольких разных цветах, что бы менять их в зависимости от сезона. Например, рождественский сезон темно-красный, летом – светлый, белый текстиль.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted