Nurgadiivan Nordic 3DIV

9100032-3

Nurgadiivan Nordic 3DIV

9100032-3
Hind alates
1 308,00 €
Alates / kuus

Õigesti valitud diivan kestab pikki aastaid ja sobitub harmooniliselt ruumi interjööriga. Ilus ja samas praktiline nurgadiivan loob toas õdusa õhkkonna ning pakub tõelist naudingut. Investeering kauakestvasse ja hoolikalt valmistatud diivanisse on kahtlemata seda väärt.

Miks valida just nurgadiivan? See on piisavalt suur, et mahutaks istuma terve pere. Lisaks sobib see hästi ka mugavaks istumiseks koosolekuruumidesse või niisama kontorisse. Tänapäeva kiire elutempo juures on oluline, et sa saaksid kas või korrakski aja maha võtta ja end mõnusal diivanil mugavalt tunda.

Nordic 3DIV on kaasaegne ja kvaliteetse välimusega nurgadiivan. See piisavalt lai diivan muudab televiisori vaatamise ning istumise veelgi mõnusamaks tegevuseks. Diivanil on kõrged metalljalad, mis annavad sellele kergema ja õhulisema ilme ning lisaväärtust loob kvaliteetne tekstiilist kattematerjal.

Nordic 3DIV on oma mõõtudelt, milleks on 275x155x80 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus), hea mahutavusega mugav nurgadiivan. Diivani istme- ja seljatoepadjad on täidetud sulgedega.

Lisaks 3DIV nurgadiivanile leiad samast tooteseeriast veelgi suuremahulisema nurgadiivani 4DIV.

Правильно подобранный диван прослужит много лет и гармонично впишится в интерьер комнаты. Красивый, но в то же время практичный угловой диван, создает уютную атмосферу и дарит настоящее удовольствие. Инвестиция в долговечный и качественный диван, несомненно, стоит того.

Почему выбрать именно угловой диван? Он достаточно большой, чтобы разместить всю семью. Кроме того, он так же отлично подходит для конференц-залов или просто для офисов. Сегодня, в быстро развивающейся жизни, важно, чтобы вы могли отдохнуть и почувствовать себя комфортно на уютном диване.

Nordic 3DIV - это современный высококачественный угловой диван. Этот, довольно широкой диван, сделает просмотр телевизора и посиделки еще более приятными. Диван имеет высокие металлические ножки, которые придают ему более легкий и более воздушный вид, а дополнительную ценность создаёт высококачественный материал текстильного покрытия.

Имея размеры 275x155x80 см (ширина x глубина x высота), угловой диван Nordic 3DIV является удобным и вместительным. Сиденья и спинка наполнены перьями.

В дополнение к угловому дивану 3DIV, в той же серии, вы можете найти еще больший угловой диван 4DIV.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted