Nurgadiivan Nordic 4DIV / 320x155x80 cm

9100032-4

Nurgadiivan Nordic 4DIV / 320x155x80 cm

9100032-4
Hind alates
1 375,00 €
Alates / kuus

Nordic 4DIV on kaasaegne ja nooruslik nurgadiivan

Miks valida enda koju just nurgadiivan? See on praktiline mööbliese, mis sobib paigutamiseks nii elutuppa, aga miks mitte ka kaminatuppa või lausa sauna eesruumi. Õdus nurgadiivan jätab kõikjal kauni ja kompaktse üldmulje, mahutades istuma arvestatava seltskonna sõpru ja tuttavaid.

Õigesti valitud diivan kestab pikki aastaid. See on mitmekülgne mööbliese, mis sobib kasutamiseks paljudesse ruumidesse, muutes need ilmekaks ja õdusaks. Diivan pakub mugavust, sellel on hea niisama istuda ja televiisorit vaadata, pikutada pärast väsitavat tööpäeva või koos kaaslasega meeleolukat õhtut nautida.

Nordic 4DIV nurgadiivan on mõõtmetega 320x155x80 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Mahukal diivanil on kõrged metalljalad, mis loovad kergema ja õhulisema ilme. Mugavad istme- ja seljatoepadjad on täidetud sulgedega, pakkudes täielikku naudingut.

Nordic 4DIV nurgadiivanit iseloomustab stiilne välimus ning istumismugavus. Põhjamaise stiiliga diivani hind on alates 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali valikust. Samast tooteseeriast leiad ka väiksema nurgadiivani 3DIV.

Почему выбираем именно угловой диван?

 

Nordic 4DIV - молодёжный, но в то же время практичный угловой диван.

Почему выбираем именно угловой диван? Он достаточно большой, чтобы разместить всю семью. Кроме того, он так же отлично подходит для конференц-залов или просто для офисов. Сегодня, в быстро развивающейся жизни, важно, чтобы вы могли отдохнуть и почувствовать себя комфортно на уютном диване.

 

Правильно подобранный диван прослужит много лет и гармонично впишется в интерьер комнаты. Красивый, но в то же время практичный угловой диван, создает уютную атмосферу и дарит настоящее удовольствие. Инвестиция в долговечный и качественный диван, несомненно, стоит того.

 

Nordic 4DIV имеет размеры 320x155x80 см ( длинаx ширина х высота). Большой диван имеет высокие металлические ножки, которые создают более легкий и более воздушный вид. Удобное сиденье и задние подушки заполнены перьями, что дает особое удовольствие.

 

Угловой диван Nordic 4DIV отличается стильным внешним видом и простотой использования. Цена дана на диван в скандинавском стиле - с текстильным покрытием 3-го класса. Окончательная цена продукта зависит от выбора материала покрытия. Вы также найдете 3DIV из той же серии.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted