Öökapp Ocean

9100592

Öökapp Ocean

9100592
Hind alates
238,00 €
Alates / kuus

Skandinaavia stiilis öökapp on iga romantiku unistus!

Ocean öökapi disaini juures põimuvad põhjamaine kargus ning nostalgitsev soe romantika. Kullakarva sahtli käepide ning piirjooned on otsekui pisikesed pärlid väikese musta kleidi juures, mis kogu komplekti särama löövad. Kahtlemata on tegemist öökapiga, millel on iseloom ning mis ei karda seda näidata. Skandinaavia stiilis öökapp on ideaalne valik, kui soovid oma interjööris luua kombinatsiooni elegantsist ning lihtsusest!

Skandinaavia stiil on kujunenud nii mööbli- kui ka kodu terviklahenduste trendide voos suunanäitajaks. Heledad naturaalsed toonid, lihtne joon, mis on aga samas tipptasemel kvaliteediga – iseäranis need omadused loovad koju avarust, puhtust, korrastatust. Just seepärast on ka Skandinaavia stiilis öökapp Ocean meie klientide üks lemmikuid!

Ocean mööbliseeria pakub laia valikut sisustuslahendusi pea kõigisse ruumidesse sinu kodus. Kollektsioonis on lisaks öökappidele veel erinevaid kummuteid, vitriine ning suuremaid kappe. Soeta Skandinaavia stiilis öökapp ning kombineeri sinna juurde erinevaid Ocean sarja tooteid – nii lood koju kauni terviklahenduse!

Тумбочка в скандинавском стиле - мечта каждого романтика!

 

В дизайне тумбочки Ocean  переплетаются скандинавские мотивы и ностальгическая теплая романтика. Позолоченная ручка и контуры по бокам - подобны жемчугу к маленькому черному платью, благодаря которому сияет весь набор. Нет сомнений, что  эта тумбочка с характером и она не боится его показать. Тумбочка в скандинавском стиле - идеальный выбор, если вы хотите создать сочетание элегантности и простоты в своем интерьере!

 

Скандинавский стиль стал трендовым в сфере мебели и домашнего благоустройства. Светлые натуральные цвета, простые линии, который, в тоже время, находится на высоком уровне по качеству. Эти качества создают в доме простор, чистоту и аккуратность. Именно поэтому тумбочка Ocean в скандинавском стиле является одним из фаворитов наших клиентов!

 

Серия мебели Ocean предлагает широкий выбор решений для интерьера практически во всех комнатах вашего дома. В дополнение к ночным тумбочкам, коллекция имеет множество комодов, витрин и больших шкафов. Приобретите тумбочку в скандинавском стиле и объедините различные продукты из серии Ocean - тем самым, создав красивое, полное решение для вашего дома!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted