Söögitool Odense

91900121

Söögitool Odense

91900121
Hind alates
292,00 €
Alates / kuus

Ott Tänak soovitab

Elu koosneb pisidetailidest ja nii koosneb ka stiilne ning täiuslik sisekujundus mitmetest väikestest asjadest. Toolid on ühed põhilisemad mööbliesemed, mis reedavad omaniku maitse-eelistust ja panustamist. Kas on valitud suvalised ja võimalikult nähtamatud toolid või sellised, mis loovad tavalisest ruumist meeldejääva ja erilise kujundusega toa?

Retrohõnguline tool Odense on Isku klientide üks vaieldamatuid lemmikuid olnud juba palju aastaid. See on moodne, huvitava disainiga ja samas aupaklikult tagasihoidlik. Odense toolid lisavad ruumi salapära, stiilitunnetust ja mugavat klassikat, tuues retrohõngu tänapäeva moodsasse ruumi.

Odense söögitööl on hoolikalt meisterdatud ja hästi disainitud, pidades vastu kauem kui paljud teised söögitoolid. Kattematerjaliks saad valida kas tekstiili või naha. Toolijalgu on võimalik valida lakitud kasest, valgeks peitsitud kasest, lakitud tammest või mustaks peitsitud tammest. Nii sobitub Odense söögitool erineva värvilahendusega kodudesse. Vali vaid endale sobivaim!

Lisadetailid muudavad tooli täiuslikuks – sul on võimalik tellida tooli seljatoele käepide, mis muudab tooli liigutamise eriti mugavaks. Nii ei määri sa ka tekstiili ja tool säilib kauem puhtana. Odense tool sobib ideaalselt kokku samas stiilis Odense söögilauaga, et pakkuda su kodule täiuslikku lahendust.


Как жизнь состоит из мелких деталей, а так и стильный и совершенный интерьер состоит из мелочей. Стулья - один из самых важных предметов мебели, который отражает  вкус и предпочтение владельца. Выбраны ли случайные и незаметные стулья или же те, которые делают из обычной комнаты незабываемую и особенную?

Ретро стул Odense является одним из бесспорных фаворитов клиентов Isku на протяжении многих лет. Он модный, с интересным дизайном и, в то же время, относительно скромный. Стулья Odense придают комнате таинственности и добавляют чувства стиля, принося нотки ретро в современное помещение.

Обеденные стулья Odense тщательно собраны и хорошо продуманы, чтобы прослужить дольше, чем многие другие стулья. Вы можете выбрать любой текстиль или кожу для обивки. Ножки можно выбрать из лакированной березы, белой окрашенной берёзы, лакированного дуба или черного окрашенного дуба. Таким образом, стулья Odense подойдут в разные интерьеры. Просто выберите идеальный для вас стул!

Дополнительные детали делают стул идеальным - вы можете заказать ручку на спинку стула, что делает кресло очень комфортным для передвижения. Таким образом, вы не запачкаете текстиль, и кресло остается дольше чистым. Стул Odense идеально подходит для обеденного стола того же стиля Odense, что бы обеспечить идеальное решение для вашего дома.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted