Laualamp Ola / beež

7054697

Laualamp Ola / beež

7054697
Hind
81,00 €
Alates / kuus

Omanäoline ning stiilne lauavalgusti lisab särava aktsendi ruumi interjöörile tervikuna. Väiksemaid disainvalgusteid saab kasutada lisaks üldvalgustitele näiteks aknalaual, riiulil, põrandal, öökapil, töölaual – lase vaid fantaasial lennata! See unikaalne disainvalgusti Ola sobib oma väikeste mõõtude poolest iseäranis hästi just väiksematele pindadele.

Laualamp Ola on Isku klientide seas populaarne disainvalgusti, mis on kvaliteetne, stiilne ning samas taskukohase hinnaga. Soovime oma disaintoodete valikuga julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

Mõnusalt väikese laualambi Ola kõrguseks on 36 cm, mis teeb selle ideaalseks valgustiks öökapile või riiulile. Lauavalgusti alumine osa on maheda beeži tooniga ning lambivari trendikalt valge. Selline pastelne värvidekooslus mõjub mistahes ruumis rahustavalt ega tüki liigselt esile. Laualamp Ola on saadaval ka stiilse halli ning valge kombinatsiooniga.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted