Poroloonist kattemadrats ONNI (erinevad mõõdud)

38873084

Poroloonist kattemadrats ONNI (erinevad mõõdud)

38873084
Hind alates
165,00 €
Alates / kuus

Kas soovid pakkuda endale ning oma lähedastele parimat ja kvaliteetseimat und? Sel juhul soeta oma voodikomplekti lisaks põhimadratsile kindlasti ka sobiv kattemadrats!

Miks? Kuna kattemadrats pakub tuge nii kehale kui kaitseb alusmadratsit ning pikendab selle eluiga.

Soome tipptasemel kvaliteediga ONNI keha järgiv kattemadrats on mõnusalt kohev, kuid samal ajal piisavalt tugev, et toetada keha terve uneaja vältel. 50 mm paksune kattemadrats on valmistatud poroloonist, mis on tänapäeval üks populaarsemaid madratsimaterjale: see ei vaju ära, laseb õhku läbi ega kogu endasse lõhnu. Poroloon sobib väga hästi ka allergikutele, kuna hoiab eemale silmale nähtamatud voodilestad.

Eriti populaarseks teeb Soome kattemadratsid profileeritud e munarestikujuline poroloon. Sellises tehnikas valmistatud poroloon tagab õhu parema liikumise ning juhib samal ajal ära öö jooksul voodisse kogunevat niiskust. Paljud Isku kliendid on eelistanud just ONNI kattemadratsit kvaliteetse pehmendusmaterjali FXM65 pärast, mis tagab poroloonile eriti kaua kestva vastupidavuse.

ISKU pakub ONNI poroloonist kattemadratsit väga erinevates mõõtudes, et igaüks leiaks oma voodisse sobivaima! Kitsamatele vooditele on olemas kattemadratsid suuruses 80x200 cm, 90x200 cm, 90x210 cm ning 120x200 cm; laiematele vooditele pakume mõõtusid 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm ning ekstra suurt 180x210 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted