Tugitool Origo 75x88x98cm

4890500

Tugitool Origo 75x88x98cm

4890500
Hind alates
1 160,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kodu sisustamisel pannakse üha enam rõhku tugitoolide mitmekülgsusele ja kvaliteedile. See tagab, et hoolikalt valitud tugitooli näol on tegu investeeringuga mitmeteks aastateks. Just seetõttu on mõistlik valida tugitool, mis vastab sinu igale soovile! Origo tugitooli multifunktsionaalsust on raske ületada.

Origo tugitool on klassikalise välimusega, mistõttu on tegu ilusa lisandiga igasse elutuppa, kodukontorisse ja miks mitte ka lugemisnurgaga magamistuppa. Tegu on tõeliselt kvaliteetse mööbliesemega, mille iga detail on perfektsuseni läbimõeldud. Lihtne, ent võluv!

Origo tugitool on just nii supermugav nagu selle peale vaadates tundub. Mõnusat istumisaset täiustab pehme kaelatugi ja sisseehitatud hõlpsasti avanev jalatugi. Unikaalsust lisab tooli kiigutamise ja pöörlemise mehhanism, mis pakub tõelist lusti nii pere noorimatele kui ka eakamatele. Origo tugitool on ideaalne loomaks interjööris õdusat meeleolu.

Kattematerjalide valikus on tekstiil ja nahk. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattematerjaliga tugitoolile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali valikust. Kattematerjalide värvivalik on lai! Tugitooli mõõtmed on 75x88x98 (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Все больше внимания уделяется универсальности и качеству кресел в доме. Это гарантирует, что хорошо подобранное кресло станет инвестицией на многие годы вперед. Именно по этой причине разумно выбрать кресло, которое соответсвует каждому вашему желанию! Трудно преувеличить многофункциональность креслаOrigo.

 

Кресло Origo классическое по внешнему виду, что делает его красивым дополнением к любой гостиной, домашнему офису,  а так же спальне с уголком для чтения. Это действительно высококачественный предмет мебели, каждая деталь продумана до совершенства. Кресло простое, но обаятельное!

 

Кресло Origo так же удобно, как кажется. Хорошее сиденье дополнено мягкой поддержкой шеи и встроенной, легко раскладывающейся подставкой для ног. Уникальность добавляет механизм качания и вращения стула, который представляет настоящую ценность как для молодых, так и для пожилых людей. Кресло Origo идеально подходит для создания уютной атмосферы в интерьере.

 

Ассортимент материалов для покрытия - текстиль и кожа. 

«цена от» предоставлена для кресла с текстильным покрытием. Окончательная цена продукта зависит от выбора материала покрытия. Выбор цвета покрытий широк! Размеры кресла 75x88x98 (Ширина x длина x Высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted