Peegel Orna / hõbedane / erinevad mõõdud

33645012

Peegel Orna / hõbedane / erinevad mõõdud

33645012
Hind alates
97,00 €
Alates / kuus

Hõbedase raamiga peegel Orna muudab sinu kodu suursuguseks!

Sulle tundub, et sooviksid elada lossis – või sulle meeldiks elada vähemalt suursugust elu ja nautida külluslikku elustiili? Vaata, võibolla sulle meeldib hõbedase raamiga peegel Orna, mis on juba olemuse poolest kuninglik. Kvaliteetse peegli külluslike kaunistustega raam mõjub klassikaliselt ja suursuguselt.

Peegel ei pea olema vaid funktsiooni täitja, vaid saab olla ja tore iluasi. Hõbedase raamiga peegel Orna sobib kaunistama nii klassikalises stiilis kodu kui ka pilku püüdma lihtsama joonega interjööris. Peegel, olenevalt valitud mõõdust, sobib kasutamiseks sisuliselt kõikides kodu ruumides – esikus, magamistoas, vannitoas, elutoas, söögitoas jne – ning ei jäta vaatajat külmaks.

Hõbedase raamiga peegel Orna on saadaval kolmes mõõdus ning ka kuldse raamiga. Kõige väiksem, ruudukujuline, on mõõduga 55x55 cm, keskmine mõõduga 55x96 cm ning kõige suurem on mõõdus 60x145 cm. Peegleid on võimalik seinale paigutada vertikaalselt, aga ka horisontaalselt. Tee julge valik ja loo rikkaliku joonega suursugune kodu – sa oled seda väärt!


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted