Peegel Orna / kuldne / erinevad mõõdud

33645002

Peegel Orna / kuldne / erinevad mõõdud

33645002
Hind alates
97,00 €
Alates / kuus

Kuldse raamiga peegel Orna muudab sinu kodu suursuguseks!

Vaatad peeglisse ning selg läheb sirgemaks ja silmadest peegeldub vaimuteravus? Küllap sul on siis kuldse raamiga peegel Orna, mis on juba olemuse poolest kuninglik. Kvaliteetse peegli külluslike kaunistustega raam mõjub klassikaliselt ja suursuguselt.

Peegel ei pea olema vaid funktsiooni täitja, vaid saab olla ja tore iluasi. Kuldse raamiga peegel Orna sobib kaunistama nii klassikalises stiilis kodu kui ka pilku püüdma lihtsama joonega interjööris. Peegel, olenevalt valitud mõõdust, sobib kasutamiseks sisuliselt kõikides kodu ruumides – esikus, magamistoas, vannitoas, elutoas, söögitoas jne – ning ei jäta vaatajat külmaks. 

Kuldse raamiga peegel Orna on saadaval kolmes mõõdus ning ka hõbedase raamiga. Kõige väiksem, ruudukujuline, on mõõduga 55x55 cm, keskmine mõõduga 55x96 cm ning kõige suurem on mõõdus 60x145 cm. Peegleid on võimalik seinale paigutada vertikaalselt, aga ka horisontaalselt. Tee julge valik ja loo rikkaliku joonega suursugune kodu – sa oled seda väärt!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted