Mooduldiivan Othello 233x233 cm

9100036

Mooduldiivan Othello 233x233 cm

9100036
Hind alates
1 660,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Suursugune Othello mooduldiivan on kõikide elutubade kuningas!

Diivan on omamoodi kodu süda, kuhu kogu pere tuleb kokku, et jagada rõõme ning muresid, vaadata mõnd head filmi või lihtsalt nautida üksteise seltskonda. Õdus istumiskoht elutoas on justkui omamoodi kodu süda. Sestap on väga oluline leida oma kodule ning perele just see õige diivan. Suursugune Othello mooduldiivan ei jäta ilmselt kedagi külmaks!

Moodulmööbel on Isku klientide seas suure poolehoiu võitnud ning seda eeskätt tänu oma funktsionaalsusele. Mooduldiivan tähendab seda, et saad kokku panna just täpselt selliste elementide ning suurusega diivanikomplekti, nagu sulle sobib. See on nagu Legodega mängimine täiskasvanutele! Kõike seda suursugune Othello mooduldiivan võimaldabki.

Sageli ei vasta mööblipoodides pakutavad diivanid kõikidele kriteeriumitele, mis meil oma nägemuses on, ning tuleb teha järeleandmisi. Soetades aga mooduldiivani, pole mingit tarvidust oma soovide osas kompromissile minna. See suursugune Othello mooduldiivan on mõõdus 233 x 233 cm ja pakub laiaulatuslikult võimalusi luua just sulle meelepärane kooslus! Pakkumises on ka palju erinevaid värvitoone. Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile ja ei sisalda diivanijalgu. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.

Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile ja ei sisalda diivanijalgu. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted