Tugitool Othello

30234-000-00001

Tugitool Othello

30234-000-00001
Hind alates
539,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kas oled täheldanud, et konkreetse siluetiga ja ühtse välimusega mööbliesemed annavad toale avara ja stiilse väljanägemise? Kui oled tüdinenud sobilike diivanite ja tugitoolide otsingutest eri poodide vahet, siis Othello moodultugitool on täpselt see, mida sa vajad!

Moodultugitoolid ja –diivanid on põhjusega paljude klientide lemmikud ja seda põhjusega. Tegu on universaalsete mööbliesemetega, mis annavad sulle lõputu kombineerimisvabaduse vastavalt vajadusele. Minimalistliku stiiliga Othello moodultugitool on ideaalne sisustuselement, millesse investeerida, kuivõrd kvaliteetne ja ajatu välimustega mööbliese on väärtustatud kõrgelt ka järeltulijate seas.

Othello tugitool on äärmiselt praktiline. Tugitoolil on kõrged jalad ja eemaldatavad istme- ja seljatoepadjad, muutes imelihtsaks nii tugitooli aluse ala tolmutõmbamise ja tugitooli enda puhastamise karvadest ja purust. Koristamine pole varem nii lihtne olnud!

Othello tugitooli jalad saad valida puidust või metallist. Kattematerjalidest on valikust tekstiil ja nahk. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, leiad kindlasti enda jaoks just õiget tooni tugitooli. Väljatoodud “hind alates” on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjaliga tugitoolile.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted