Protsessorihoidikud

psad

Protsessorihoidikud

psad
Alates / kuus

Mugavad ja lihtsasti kasutatavad protsessorialused teie kontorisse, mis muudavad arvutite paigutamise ja paigaldamise mugavamaks ning ka kontori üldmulje korrektsemaks.

LiftFlex protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Kasutamine horisontaalselt ja vertikaalselt. Pööratav 360°, liigutatav 250 mm.

LiftFix protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Kasutamine horisontaalselt ja vertikaalselt. Kronsteinide kõrgus 60 mm.

KYT-J/P on protsessorihoidik laua jalga külge. Lihtsa paigaldusega ja väga tugev protsessorihoidik, mis sobib ümmargusele ja kandilisele jalale. Värv silver-hall (IM-89). Regleeritav laius vahemikus 120-230 mm, kogukõrgus: 290 mm, põranda ja seadme vahe: 100 mm. Kinnituseks sobiva lauajala maksimaalsed mõõdud: sügavus 65 mm laius 95 mm.

Solid protsessorihoidik. Värv silver-hall (RAL 9006). Mitmekülgne protsessorihoidik, kus pööratav 360° ja liigutatav 230 mm. Seadistusulatus: laius 135-235 mm, kõrgus 390-540 mm.

Caddy protsessorialus. Värv silver-hall (RAL 9006). Seadistusulatus: laius 80-250mm.

LiftUp Laptop aluse abil on sülearvuti lihtne paigutada laua kaane all. See säästab töölaual ruumi. Sobib, kui kasutatakse välist monitori, klaviatuuri ja hiirt. Pööratav 360 kraadi.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted