3-kohaline diivanvoodi Roma / 250x160x90 cm

9100030-2

3-kohaline diivanvoodi Roma / 250x160x90 cm

9100030-2
Hind alates
914,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

3-kohaline diivanvoodi Roma on tõeliselt funktsionaalne mööbliese, mis sobib nii suuremasse kui ka väiksemasse elamisse.

Diivani stiil on lihtne ja harmooniline, ükski detail pole üle ega puudu. Diivanvoodi Roma toob igasse koju soojust ja pehmust. Seda pretensioonitut eset on lihtne erinevate stiilidega sobitada.

Kas pereliikmed, sõbrad ja sugulased on sinu kodus alati oodatud? Oled armastatud, sest sulle meeldib pakkuda oma lähedastele mõnusat äraolemist ja ühiseid koosoldud õhtuid? Sel juhul on kutsuv 3-kohaline diivanvoodi Roma sinu koju justkui loodud. Toreda õhtu lõppedes saab diivanvoodi kerge vaevaga avada, et oma külalistele mugav ja lai ase üles teha.

3-kohaline diivanvoodi Roma on kasutatav mõnusa kahe inimese magamisasemena. Kui tavaolekus on diivani mõõdud 250x160x90 cm (laius x sügavus x kõrgus), siis avatud voodi mõõt on 137x210 cm. 3-kohaline diivanvoodi Roma sisaldab ka praktilist panipaika, kus saab külalistele mõeldud voodipesu hoida.

Diivani puidust jalad sobivad hästi üldise soliidse ja rahuliku stiiliga. Kattekanga tooni ja materjali saab klient ise valida. Kattekanga variante on valikus erinevaid – küsi kindlasti lisa! Ülaltoodud hind kehtib 3. hinnaklassi kangaga diivanile.

диван - это функциональная мебель для больших и небольших помещений.

 

3х местный диван Roma- это действительно функциональная мебель как для больших, так и для небольших жилых помещений.

Стиль дивана прост и гармоничен, а все детали сбалансированы. Диван Roma приносит тепло и мягкость каждому дому. Этот элемент мебели легко сочетается с разными стилями.

 

Всегда ли члены семьи, друзья и родственники приветствуются в вашем доме? Вас ценят, потому что вы гостеприимны и предлагаете своим близким приятное пребывание у вас дома? В этом случае диван Roma создан именно для вас. В конце бурного вечера можно легко разложить диван-кровать, чтобы гости могли комфортно и просторно прилечь.

 

Диван Roma может быть использован как спальная зона для двух человек, если это необходимо. Если диван имеет размер 250x160x90 ( длинаx ширина х высота), размер в разложенном виде 137x210 см. 3х местный диван так же имеет практичный ящик для хранения белья.

 

Деревянные ножки дивана хорошо подходят к солидному спокойному стилю. Цвета и материалы оформления могут быть выбраны вами самими. Существуют различные варианты обивки - обязательно узнайте больше! Вышеуказанная цена относится к покрытию 3-го ценового класса.

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted