Peegel Romans / erinevad mõõdud

33645052

Peegel Romans / erinevad mõõdud

33645052
Hind alates
97,00 €
Alates / kuus

Kaunistustega seinapeegel Romans toob ruumi helge ja romantilise meeleolu! 

Kerges romantilises stiilis kaunistustega seinapeegel Romans lisab ruumile elegantsi. Hele, moodsalt vanutatud nikerdustega raam on ajatult kaunis ja muudab ruumi helgemaks. Peegel Romans sobib hästi nii esikusse saabujaid tervitama, magamistuppa romantilist meeleolu looma, elutuppa suursugusust tooma kui ka pere printsessi tuppa tema lemmikpeegliks.

Klassikalises stiilis kaunistustega seinapeegel Romans, mis jäljendab renessansilikku küllust, on ajatu ega lähe moest. Kvaliteetse peegli raam on valkjates toonides ning sobibki see hästi erinevatesse heledatesse interjööridesse alates nikerdustega klassikalisest stiilist kuni põhjamaise valgeni.

Kaunistustega seinapeegel Romans on saadaval kolmes erinevas suuruses. Väikseim on ruudukujuline, mõõduga 48x48 cm, keskmine mõõduga 48x88 cm ning kõige suurem on mõõdus 53x136 cm. Peegleid on võimalik seinale paigutada vertikaalselt, aga ka horisontaalselt. Vali endale sobiv mõõt ja too oma koju veidi helget romantikat!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted