Tugitool Rosario 80x88x106cm

4896500

Tugitool Rosario 80x88x106cm

4896500
Hind alates
998,00 €
Alates / kuus

Õigesti valitud tugitool ehib ruumi, täiustades sisekujundust lisaks instumisfunktsionaalsusele ka tervikliku ilme loomisega. Tugitool on suurepärane mööbliese ilmestamaks elutuba ajatu elegantsiga või kontorit modernsusega. Rosario lounge-tool on ajatu valik nii elu- kui ka avalikku ruumi.

Rosario lounge-tool on minimalistlik, ilus ja ülimaitsekas. Põneva siluetiga Rosario lounge-tool seisab stabiilsel pöörleval alusel ning on varustatud reguleeritava kallutusmehhanismiga, mis liigub sujuvalt tagasi originaalasendisse kui toolilt püsti tõustakse. Nõnda on mugav arvutis tegutsedes vajadusel end laua alt välja pöörata ning puhkehetkel kallutusfunktsiooniga mängides mõtteid mõlgutada. Ent Rosario lounge-tooli ilu tasub eksponeerida ka omaette või koos lisamugavust pakkuva Rosario tumbaga. Efektne kokteilibaarilik elegants garanteeritud!

Rosario lounge-tooli on võimalik transformeerida interjöörile vastavaks valides sobilik kattematerjal (nahk või tekstiil) ja värvitoon. Mänguruumi on palju! Vaata pilte ja vali ise, milline on sinu stiil. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ning toolijala valikust. Tugitool on mõõtudes 80x88x106 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Правильно подобранные кресла - украшение любого пространства

Кресло является особенным предметом мебели в гостиной или в офисе, которое иллюстрирует элегантность и современность. Кресло Rosario прекрасный выбор как для жилого, так и общественного помещения.

 

Красло Rosario минималистично, красиво и стильно. Захватывающий силуэт кресла Rosario прочно стоит на вращающейся основе и оснащен регулируемым механизмом наклона, который плавно перемещается и возвращается в свое исходное положение, когда необходимо встать с кресла. Таким образом удобно продвигаться к компьютеру, а при необходимости, наоборот, отодвинуться.Удобно устроиться в кресле и отдохнуть. Кресло Rosario хорошо сочетается с тумбой из той же коллекции, которая в сочетании с ним, придаёт дополнительный комфорт.  Шикарный коктейль элегантности гарантирован!

 

Кресло Rosario можно приспособить в любой интерьер, выбирая подходящий материал покрытия (кожи или текстиль) и цветовой тон. Тут есть место для фантазии! Посмотрите на фотографии и выберите себе то, что подходит под ваш стиль.

 «цена от» указана на материал текстильного покрытия. Окончательная цена будет зависеть от выбора материала покрытия и ножки стула. Кресло имеет размеры 80x88x106 см (ширина х длина х высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted