Tumba Rosario

4899500

Tumba Rosario

4899500
Hind alates
356,00 €
Alates / kuus

Õigesti valitud tumba ehib ruumi, täiustades sisekujundust lisaks instumisfunktsionaalsusele ka tervikliku ilme loomisega. Reguleeritava kõrgusega tumba on suurepärane mööbliese ilmestamaks elutuba ajatu elegantsiga või kontorit modernsusega. Rosario tumba on ajatu valik nii elu- kui ka avalikku ruumi.

Rosario reguleeritava kõrgusega tumba on minimalistlik, ilus ja ülimaitsekas. Põneva siluetiga tumba seisab stabiilsel pöörleval alusel ning on varustatud reguleeritava kallutusmehhanismiga, mis liigub sujuvalt tagasi originaalasendisse kui toolilt püsti tõustakse. Nõnda on mugav arvutis tegutsedes vajadusel end laua alt välja pöörata. Ent Rosario tumba ilu tasub eksponeerida ka omaette või koos lisamugavust pakkuva Rosario lounge-tooliga. Efektne kokteilibaarilik elegants garanteeritud!

Tugitool on mõõtudes 52x42x45 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Rosario tumbat on võimalik transformeerida interjöörile vastavaks valides sobiliku kattematerjali (nahk või tekstiil) ja värvitooni. Mänguruumi on palju!

Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ning toolijala valikust.

Правильно подобранная тумба - украшение любого пространства.  Регулируемая тумба является особенным предметом мебели в гостиной или офисе, который иллюстрирует элегантность и современность. Тумба Rosario прекрасный выбор как для жилого, так и общественного помещения.

 

Регулируемая тумба Rosario минималистичная, красивая и со вкусом изготовленная. Яркий силуэт тумбы стоит на устойчивом вращающемся основании и оснащен регулируемым механизмом наклона, который плавно возвращается в исходное положение, когда вы поднимаетесь. Это удобно при работе за компютером. Тумбу Rosario есть смысл устанавливать как отдельно, так и в  комплекте с роскошным креслом  Rosario. Эффектная элегантность коктейльного бара гарантирована!

 

Тумба размером 52x42x45 см (ширина x длина x высота). Тумбу Rosario можно преобразовывать в соответствии с интерьером, выбирая подходящий материал для покрытия (кожа или текстиль) и цветовой тон. Для фантазии есть много места!

 

 Окончательная цена будет зависеть от выбора материала покрытия и ножек.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted