2-kohaline diivan Rufus

9100031-2

2-kohaline diivan Rufus

9100031-2
Hind alates
737,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan on mõnus ja praktiline mööbliese ning väiksemat sorti diivanid sobivad väga hästi nii kontorisse kolleegide ja äripartnerite vastuvõtuks kui ka korterisse igapäevaseks kasutamiseks. Väiksemad 2-kohalised diivanid on kerged ja neid on lihtne paigutada – see on ideaalne võimalus luua pisikeses ruumis õdusust.

Rufus on asjalik ja lihtsa disainiga 2-kohaline diivan. Tänu läbimõeldud detailidele, milleks on kvaliteetsed selja- ja istmepadjad, paistab see hästi silma ja on omanäoline. Rufus on elegantne ja sobitub paljudesse ruumidesse. Tegemist on kvaliteetmööbliga, mis muudab sinu kodu või kontori kaunimaks.

Rufus diivanil on klassikalised metallist kerged jalad. Saadaval on nii kangas kui ka nahkkate. Valikus on palju erinevaid värve, et igaüks leiaks endale meelepärase värvilahenduse koos sobiva kattematerjaliga. Rufuse karkassi valmistamisel on kasutatud vineeri ja puitu.

Rufus tootesarjast pakume lisaks 3-kohalisi diivaneid kui ka nurgadiivaneid. Kombineeri koju või kontorisse Rufus diivanite seast enda lemmikvärvitoonis ja sobiva kattematerjaliga elegantne ja kauakestev komplekt. Rufus diivanid on aegumatud ja pakuvad suurepärast mugavust.

Диван - хорошая и практичная мебель, а небольшие диваны подходят как в офис для коллег и деловых партнеров, так и для ежедневного использования дома. Небольшие 2-местные диваны легкие и удобные в установке - это идеальный способ создать уют в маленькой комнате.

Rufus - практичный и простой двухместный диван. Благодаря продуманным деталям, которыми являются высококачественные подушки и сиденья, он выглядит хорошо и стильно. Rufus элегантный и вписывается во многие комнаты. Это качественная мебель, которая делает ваш дом или офис более красивым.

Диван Rufus имеет классические легкие металлические ножки. Доступны как текстильная, так и кожаная обивка. В ассортименте много разных цветов, чтобы каждый мог найти подходящую цветовую гамму с подходящим материалом для покрытия. Для изготовления каркаса используется фанера и дерево.

Мы также предлагаем 3-местные диваны и угловые диваны из серии мебели Rufus. Создай элегантный и долговечный комплект из диванов Rufus для вашего дома или офиса, используя при этом ваши любимые цвета. Диваны Rufus вне времени, они неесут в себе неповторимый комфорт.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted